Product Owner

Dátum:  2024. okt. 17.

Az OTP Bank dinamikusan fejlődő agilis szervezeti egységébe keressük
kollégánkat

Csapatunk a Vállalkozói Ügyféladat Szolgáltatások Squad, amelynek célja és fő feladata az MKV ügyfelek átvilágításához és befogadásához kapcsolódó folyamatok szabályozása és fejlesztése.

Főbb feladatok:

  • Befogadási csatornák egységes menedzsmentje és karbantartása
  • Meglévő ügyfelek ismételt átvilágításának menedzsmentje
  • Folyamatalapú szabályozások elkészítése és karbantartása
  • Pénzmosással kapcsolatos Front-end folyamatok/képernyők karbantartása és fejlesztése
  • Minőségbiztosítás
  • A fióki ügyintézők és üzleti területek szakmai támogatása
  • Együttműködés a Bank régióiban dolgozó szakmai ellenőrökkel
  • A Squadban dolgozó kollégák koordinálása, támogatása
  • Hatékony agilis működés biztosítása, határidők felügyelete

Amit Tőled várunk:

  • Felsőfokú gazdasági és/vagy informatikai végzettség
  • Erős műszaki és IT technológiai ismeretek
  • Banki /pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Agilis fejlesztési módszertan (Scrum) és agilis szerepek ismerete
  • Tapasztalat társterületekkel és stakeholderekkel való együttműködésben
  • Eredményorientált szemlélet, strukturált gondolkodásmód
  • Jó elemző-, szervező és problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség
  • Üzleti szemléletű gondolkodás, döntéshozatali képesség
  • Nyitottság a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására, új, innovatív technológiák megismerésére
  • Csapatban való működés képessége, nyitott személyiség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előnyt jelent továbbá:

  • Ügyfélátvilágítási folyamatok ismerete
  • FATCA, DAC2 ügyfélnyilatkozatok ismerete
  • Legalább 2-3 éves AML területen szerzett banki tapasztalat
  • Projektmenedzsmentben szerzett tapasztalat
  • IT fejlesztői vagy Business Analyst tapasztalat
  • Korszerű IT megoldások ismerete, illetve megismerésükre való törekvés
  • Adat- és fogyasztóvédelmi jogi ismeretek

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg is elismert vállalatcsoport
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér, korszerű technológiai környezet
  • Versenyképes jövedelem, személyre szabható béren kívüli juttatási csomag
  • Éves teljesítmény alapú jutalom
  • Magas színvonalú egészségügyi ellátás
  • Céges laptop, mobiltelefon
  • Szakmai fejlődést biztosító lehetőségek: képzések, tréningek
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség, szakmai karrierút biztosítása
  • Aktív közösség és különféle programlehetőségek

Munkavégzés helye:

1138 Budapest, Madarász Viktor utca 12.