Privátbanki back office szakértő

Dátum:  2024. ápr. 4.

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Nyrt. központjába keressük új kollegánkat,

Privát Banki Back Office Szakértő

feladatkörre

Feladatok, amikben számítunk Rád ebben a feladatkörben:
•    A privát banki üzletfelek telefonon kötött értékpapír és pénzforgalmi ügyleteinek, rögzítése ellenőrzése, hanganyagok visszahallgatása
•    A privát banki tanácsadók telefonon adott megbízásainak teljeskörű szúrópróbaszerű ellenőrzése.
•    Bevásárlókosár visszahallgatása, ellenőrzése az értékpapír rendszerben
•    GMI keretszerződéssel nem rendelkező privát banki ügyfelek telefonon a Treasurynek adott megbízásainak ellenőrzése
•    Igazolások, számlakivonatok, kimutatások készítése a privát banki ügyfelek részére

Elvárásaink a pozíció betöltéséhez:
•    Strukturált gondolkodás, határozottság
•    Csapatjátékos szemlélet
•    Kiváló problémamegoldás, lényeglátás
•    Monotóniatűrő képesség
•    Jó problémamegoldó képesség
•    Asszertív kommunikáció képesség
•    Konstruktív gondolkodás

Előnyt jelent:
•    Értékpapír termékek ismerete
•    Pénzforgalmi szolgáltatási termékek ismerete
•    Privát banki kiszolgálás ismerete
•    1-2 év bankszakmai tapasztalat

Amit kínálunk számodra:
•    Kihívást jelentő feladatokat Közép-Kelet Európa egyik legstabilabb és legsikeresebb bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
•    Lendületes, összetartó csapatot
•    Támogató vezetői hozzáállás
•    Folyamatos szakmai fejlődést
•    Széleskörű, vonzó juttatási csomagot

Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület