Privát banki tanácsadó-Budapesti Régió

Dátum:  2024. szept. 19.
Hely:

Budapest, HU, 1138

A Budapesti Régió pályázatot hirdet Privát banki tanácsadó munkakör betöltésére
a Budapesti Régióban

Feladatok:
•    Banki és bankcsoporti termékek/szolgáltatások értékesítése
•    Ügyfélakvirálás, akvizíciós tárgyalások végrehajtása, ügyfélmegtartás.
•    Ügyfelek részére befektetési tanácsadás nyújtása.
•    Eszközallokációhoz kötődő tranzakciók végrehajtása.
•    Kapcsolattartás az ügyfelekkel.
Követelmények:
•    Szakirányú pénzügyi/gazdasági felsőfokú iskolai végzettség, legalább folyamatban lévő
•    MNB hatósági vizsga
•    Aktív, tárgyalóképes angol nyelv használata
•    Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
•    min. 3 éves üzletági tapasztalat
•    Ügyfélközpontú magatartás
•    Word, Excel, Outlook felhasználói szintű ismerete LONGDESCRIPTION szakasz. 3/3.
A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

•    Tőzsdei szakvizsga, ill. VAP, MBT vagy EFFAS képzés
•    Clavis rendszer felhasználói szintű ismerete
•    Értékesítői és marketing jártasság
•    Jó csapatmunkakészség
Miért lehet vonzó számodra ez a lehetőség:
•    mert biztonságot, stabilitást és jövőképet nyújt neked Magyarország legnagyobb pénzügyi szereplője
•    innovatív munkáltatóként átfogó képzési rendszert alkalmazunk
•    ambiciózus kollégáink részvételével belső karrierprogramot működtetünk, de ezen túl is támogatunk szakmai kiteljesedésedben
•    vár rád egy befogadó csapat, ahol nap, mint nap ügyfeleink problémáit oldjuk meg, de emellett nem feledkezünk meg egymásról sem
•    versenyképes bérezési rendszerben az alap- és teljesítménybéren felül kiemelkedő cafeteriát adunk, továbbá hozzájárulunk egészségpénztári és önkéntes nyugdíjcélú megtakarításaidhoz
•    egészségbiztosítási szolgáltatási csomagot biztosítunk
•    dolgozói kedvezményeket (pl. mobil-, sportszolgáltatás, kamatkedvezmény, üdülés) és
•    betanulásod idejére kiemelt támogatást adunk