Betöltés...

Állásajánlat megosztása

POS alkalmazás rendszerszervező

Dátum : 2021.11.24.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Leendő feladataid:

  • POS alkalmazás fejlesztési projektekhez/ feladatokhoz kapcsolódóan rendszerszervezési feladatok ellátása agilis környezetben squad tagjaként
  • Aktív közreműködés a felhasználói igények felmérésében, specifikációjában,
  • Üzleti igények elemzése, javaslattétel, koncepció kidolgozása,
  • POS eszközök és alkalmazások banki és kártyatársasági integrációs folyamataiban való részvétel
  • Tesztelések tervezése, tesztelési eredmények kiértékelése
  • Különféle üzleti területekkel való együttműködés, kapcsolattartás

Elvárások:

  • Rendelkezel felsőfokú informatikai vagy közgazdász végzettséggel
  • Legalább 4 év nagyvállalati fejlesztési projektekben eltöltött tapasztalatod van
  • Stabilan kommunikálsz angolul
  • Jó elemző-, szervező és problémamegoldó képességgel rendelkezel
  • Önálló tanulási igényed és képességed van
  • Proaktív munkavégzés ismerős számodra
  • Kedveled a csapatmunkát és a kooperációt

Előnyt jelent számunkra:

  • UL Brand Test Tool vagy FIME Savvi program ismerete
  • Nem ismeretlen számodra az MTIP szertifikáció
  • Banki folyamatok ismerete
  • Korszerű IT megoldások ismerete, illetve megismerésükre való törekvés
  • Agilis módszertan ismerete

Amit kínálunk neked:

  • Stabil, hosszútávú munkahely
  • Home office lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Szakmai képzéseken való részvétel