Pénzmosás megelőzési tanácsadó

Dátum : 2022.11.28.

Hely: Budapest, BU, HU, 1138

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

PÉNZMOSÁS MEGELŐZÉSI TANÁCSADÓ

Az OTP Bank Nyrt., Informatika és Bankbiztonsági Igazgatósága tanácsadó munkatársat keres a bank

pénzmosás megelőzési tevékenységéhez kapcsolódó feladatok ellátására

Feladatok, amikben számítunk Rád:
- csoportszintű AML/CFT mechanizmusok támogatása;
- AML/CFT tevékenység koordinálása az OTP Csoporthoz tartozó hazai és külföldi leányvállalatok tekintetében;
- csoportszintű kockázatértékelési folyamatokban való részvétel, kockázatcsökkentő és kezelő intézkedésekre vonatkozó javaslattétel és a végrehajtás támogatása;
- leányvállalatokkal összefüggő riportálási feladatok támogatása, vezetői összefoglalók készítése;
- pénzmosás elleni jogszabályi elvárásoknak való megfelelés támogatása, együttműködés üzleti és más központi területekkel;
- AML terület képviselete meglévő és új projektekben;
- csoporttagoktól érkező állásfoglalás kérések megválaszolása;
- egyéb ad-hoc AML/CFT tevékenység támogatása.

ELVÁRÁSOK:
- felsőfokú végzettség
- az angol nyelv tárgyalóképes szintű ismerete
- pénzmosás megelőzési területen szerzett 1-3 éves tapasztalat
- felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- önálló, precíz munkavégzés

ELŐNYT JELENT:
- közgazdász / jogász végzettség
- egyéb idegen nyelv ismerete

AMIT NYÚJTANI TUDUNK SZÁMODRA:
- Részese lehetsz egy stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport mindennapjainak,
- Izgalmas, kihívást jelentő munka Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
- Dolgozhatsz projekteken, melyek kapcsán széleskörű ismereteket szerezhetsz
- Szakmai fejlődésedhez tréningeken és továbbképzéseken vehetsz részt,
- Stabil, hosszú távú munkalehetőség professzionális munkakörnyezetben,
- Támogató csapat, jó hangulatú munkahelyi légkör,
- Fejlődő és innovatív vállalati háttér,
- Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok, versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag