Pénzmosás megelőzési szakértő

Dátum:  2024. ápr. 26.

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

PÉNZMOSÁS MEGELŐZÉSI TANÁCSADÓ

Az OTP Bank Nyrt., Compliance Igazgatósága folyamatos bővülés

miatt pénzmosás megelőzési munkatársat keres a bank

pénzmosás és terrorizmusfinanszírozás elleni tevékenységéhez kapcsolódó feladatok ellátására

FELADATOK, AMIKBEN SZÁMÍTUNK RÁD:
-    ügyfélkapcsolatok véleményezése és engedélyezése pénzmosás és terrorizmusfinanszírozás megelőzési szempontok alapján;
-    kapcsolattartás a fióki kollégákkal és a bank egyéb területeivel
-    a bank különböző területeinek támogatása a KYC folyamatok során
-    projektekben, folyamatok kialakításában való részvétel

ELVÁRÁSOK:
-    pénzmosás megelőzési területen szerzett 1-3 éves tapasztalat
-    kockázatérzékenység
-    felhasználói szintű számítógépes ismeretek
-    önálló, precíz munkavégzés
-    csapatmunkában való együttműködési képesség

ELŐNYT JELENT:
-    banki tapasztalat
-    közgazdász / jogász végzettség
-    angol nyelvtudás
-    nemzetközi szankciók ismerete

AMIT NYÚJTANI TUDUNK SZÁMODRA:
-    Versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag
-    Részese lehetsz egy stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport mindennapjainak,
-    Izgalmas, kihívást jelentő munka Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
-    Dolgozhatsz projekteken, melyek kapcsán széleskörű ismereteket szerezhetsz
-    Szakmai fejlődésedhez tréningeken és továbbképzéseken vehetsz részt
-    Stabil, hosszú távú munkalehetőség professzionális munkakörnyezetben
-    Támogató csapat, jó hangulatú munkahelyi légkör
-    Fejlődő és innovatív vállalati háttér
-    Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok