Állásajánlat megosztása

Pénzügyi revizor

Dátum : 2019.01.18.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank

munkakör betöltéséhez munkatársat keres

Feladatok:

- Pénzügyi vizsgálatok végzése a Bank központi szakterületein, belföldi leánybankoknál, illetve közreműködés a külföldi leánybankokat érintő csoportszintű témavizsgálatok lefolytatásában

- Központi ügyviteli folyamatokkal - befektetési szolgáltatási tevékenység, treasury front és back office tevékenység, különböző üzletági kockázatkezelés, letétkezelés, hitelezési tevékenység -  összefüggő pénzügyi vizsgálatok lebonyolítása, értékteremtő, hasznosítható javaslatok megtétele, vizsgálati jelentés összeállítása és egyeztetése

Elvárások:

– Legalább 5 éves banki szakterületen szerzett gyakorlat

– Belső ellenőrzési területen szerzett gyakorlat előnyt jelent- További előny a csoportszintű működésben, multinacionális nagyvállalatnál szerzett tapasztalat

– Felsőfokú gazdasági, pénzügyi  főiskolai/egyetemi végzettség

– Aktív angol nyelvismeret (középfokú angol nyelvvizsga)

– Banki működés átfogó ismerete,

– Befektetési szolgáltatási tevékenységgel összefüggő ügyviteli folyamatok ismerete,

– Belső ellenőrzésben szerzett szakmai tapasztalat

– Kiváló kockázatértékelés és elemzési készség

– Strukturált gondolkodás, kiemelkedő problémamegoldó készség

– Kiváló szóbeli/írásbeli  kommunikációs képességek,

– Nyitottság szakmai információk megszerzésére és a folyamatos fejlődésre

– Kiváló együttműködési, csapatépítési képesség

Amit nyújtunk:

- Részese lehetsz egy stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport mindennapjainak,

- Izgalmas, kihívást jelentő munka Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek

- Szakmai fejlődésedhez tréningeken és továbbképzéseken vehetsz részt,

- Stabil, hosszú távú munkalehetőség professzionális munkakörnyezetben,

- Fiatalos, támogató csapat, jó hangulatú munkahelyi légkör,

- Fejlődő és innovatív vállalati háttér,

- Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok, versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag.