Állásajánlat megosztása

Ország-, partner kockázatkezelési tanácsadó

Dátum : 2019.01.31.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

 Hitelengedélyezési és Kockázatkezelési Divízió

A

Ország-, Partner Kockázatok Osztálya

munkatársat keres

Ország-, partner kockázatkezelési és elemzési tanácsadó

munkakör betöltésére.

Feladatok:

  • Professzionális pénz- és tőkepiaci szereplők (főként bankok) működésének elemzése, minősítése
  • Treasury tevékenység partnerkockázati monitoringja, az alkalmazott eljárások módszertani fejlesztése
  • Kapcsolattartás külföldi leánybankokkal, az anyabanki sztenderdek helyi bevezetésének, alkalmazásának támogatása, ellenőrzése
  • A szakterület működését támogató IT-rendszer üzemeltetésében való részvétel, fejlesztési specifikációk készítése
  • Limitelőterjesztések készítése, javaslattétel kockázatvállalásokra

    Elvárások:

  • gazdasági végzettség (egyetem vagy főiskola)
  • pénzügyi intézményben szerzett min. 3 éves tapasztalat
  • legalább középfokú, aktív angol nyelvtudás
  • számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office, Excel programozás)
  • problémamegoldó és elemző készség
  • nagyfokú önálló munkavégzés képessége

    Előnyt jelent:

  • Kockázatkezelési illetve Treasury területen szerzett tapasztalat
  • tapasztalat IT-rendszerek bevezetésben, specifikációk készítésében

Amit nyújtunk:

  • Részese lehetsz egy stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport mindennapjainak,
  • Izgalmas, kihívást jelentő munka Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • Szakmai fejlődésedhez tréningeken és továbbképzéseken vehetsz részt,
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség professzionális munkakörnyezetben,
  • Fiatalos, támogató csapat, jó hangulatú munkahelyi légkör,
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér,
  • Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok, versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag.