Oracle Database Administrator

Dátum:  2024. ápr. 16.

Az OTP Bank Nyrt. Oracle adatbázis üzemeltető munkakörébe keressük új munkatársunkat.

A feladataidhoz tartozik:
•    az Oracle adatbázisok napi szintű üzemeltetése, illetve a különböző üzleti, technológiai projektekben történő szakértői szintű szerepvállalás,
•    magas rendelkezésre állású, HA/DR adatbázis környezetek (Oracle 19c, RAC, DataGuard, GoldenGate) tervezése, üzemeltetése, a szorosan kapcsolódó mentési és monitoring megoldások használata,
•    incidens és probléma megoldás, riasztások kezelése, készenlét biztosítása,
•    folyamatos kapacitás optimalizálás, teljesítmény hangolás, SQL optimalizálás,
•    társterületek szakértői szintű támogatása ticketing rendszer segítségével,
•    különböző IT és bankbiztonsági auditokon történő részvétel, az eredmények kiértékelése, ezzel kapcsolatos akciótervek kidolgozása és implementálása az érintett adatbázis környezeteken,
•    az adatbázis üzemeltetési sztenderdek, szabályozások formálásában, illetve ezek betartatásában való aktív szerepvállalás a megfelelő dokumentáltság mellett.

Az ideális jelölt:
•    több éves Oracle adatbázis üzemeltetői tapasztalattal rendelkezik Linux és Unix platformokon,
•    jártas a PL/SQL nyelvben és megbirkózik az összetettebb shell szkriptek írásával,
•    nagyvállalati informatikai tapasztalatokkal rendelkezik,
•    írásban és szóban jól kommunikál angolul,
•    törekszik az egyszerűsítésre és az automatizálási alternatívák bevezetésére,
•    keresi a fejlődési lehetőségeket.

Amit kínálunk:
•    Támogató, barátságos környezet, kiváló hangulatú csapat.
•    Kihívásokkal teli, felelősségteljes munka, melyhez modern eszközök társulnak.
•    Izgalmas projektek, korszerű, előremutató technológiai háttér.
•    Fejlődési és egyéb képzési lehetőségek, szakmai rendezvények.
•    Rekreációs lehetőségek.

Munkavégzés helye: XIII. kerület, Babér utca és home office (hibrid)