Állásajánlat megosztása

Nemzetközi devizaforgalmi szakértő

Dátum : 2022.05.11.

Hely: Budapest, BU, HU, 1052

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

A Vállalati Igazgatóság pályázatot hirdet:

munkakör betöltésére.

Feladatok:

  • Nemzetközi ügyfélátutalások feldolgozása
  • Levelezőbanki számlákhoz kapcsolódó fizetések feldolgozása;
  • SWIFT üzenetek kezelése;
  • Bankközi költségelszámolások lebonyolítása;
  • Kapcsolattartás fiókhálózattal és társterületekkel

Akit keresünk, elvárások:

  • Középfokú végzettség;
  • Alapfokú angol nyelvismeret,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete;
  • Jó problémamegoldó képesség;
  • Megbízható, pontos munkavégzés;
  • Alkalmazkodási képesség;
  • Nagy munkabírás

Amit kínálunk:

  • Stabil, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
  • Izgalmas, kihívást jelentő feladatok Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • Próbaidő után heti 1-2 nap home office lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest, V. Deák Ferenc utca 7-9