Nagyvállalati számlavezetési szakértő

Dátum:  2024. szept. 4.

Az OTP Bankcsoport budapesti központjában működő Nagyvállalati Főosztálya bővülő csapatába keresünk munkatársakat, akik részesei lehetnek a hazai és a nemzetközi gazdasági élet legmeghatározóbb szerepelőinek kiszolgálásában.

Feladatok:
-    A vállalati számlavezetéssel kapcsolatos igényeinek teljeskörű kiszolgálása.
-    Számlákhoz kapcsolódó szolgáltatások ügyintézés, például: lekötött betétek, átutalások, zárolások, terhelések és jóváírások könyvelése.
-    Együttműködés az ügyfélreferensekkel.
-    A vállalati passzív termékek és szolgáltatások értékesítésének támogatása, igény szerint ügyféltárgyalásokon való részvétel.
-    Termék- és folyamatfejlesztési javaslattétel.

Elvárások:
-    Középfokú végzettség
-    Középfokú angol nyelvtudás
-    Rendszerszintű gondolkodás, rendszerszemlélet
-    Ügyfélközpontúság
-    Együttműködés
-    Szervező és problémamegoldó képesség
-    Kezdeményezőkészség, proaktivitás
-    Fejlesztő és Eredményorientált szemléletmód
-    Nagyvállalati számlavezetési/cash/management tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:
-    Stabil, piacvezető, digitalizációban élen járó bankcsoport;
-    Folyamatos fejlődési lehetőségek, képzések;
-    Versenyképes jövedelemcsomag,
-    Cafeteria, Egészségpénztári hozzájárulás, well-being szolgáltatások
-    Modern munkakörnyezet.

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület, (M12 irodaház)