Nagyvállalati kockázatkezelési projektmenedzser / International Corporate Credit Risk advisor

Dátum:  2024. ápr. 26.

A régióban piacvezető nemzetközi bankcsoport központi hitelkockázat-kezelési területe

kollégát keres

A munkakör célja:

Leánybanki kockázatkezelési (monitoring) területre, a következő feladatokra keresünk munkatársat:

portfolió monitoring, egyedi hitelmonitoring, adat vizualizáció, project management - szakértői szerepkör.

Feladatok:

  • Leánybankokra vonatkozó projektek menedzselése, leánybankoki koordináció

       Nagyvállalati hitelportfolió tekintetében:

  • Riportok készítése és elemzése, adatkezelés, portfolió monitoring
  • Project management
  • Egyedi hitelkockázat értékelés

Elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi vagy gazdasági, gazdaságinformatikus végzettség
  • Legalább 5 év bankszektorban, kockázatkezelési területen szerzett munkatapasztalat
  • Erős kommunikációs angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Projektmenedzseri tapasztalat
  • Rugalmasság, változó prioritások kezelése
  • Excel magabiztos használata
  • SQL, Python, Power BI, Think cell, Quick slide etc. - fejlett prezentációs és adatfeldolgozási eszközök használata
  • Nagy mennyiségű adat megértése: szabályzatok, ajánlások, kézikönyvek, projekt dokumentumok elolvasása, értelmezése
  • Véleményezési képesség: utasítás és adatok, folyamatlépések összefüggéseinek átlátása

Előnyt jelent:

  • Utazási hajlandóság (10-15%-ban)
  • Nagyvállalati kockázatkezelési tapasztalat
  • Kockázatkezelési folyamatok és szabályzatok kialakításában és alkalmazásában jártasság

Amit nyújtunk:

  • Egyedülálló lehetőség a magyar bankszektorban
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség professzionális, nemzetközi munkakörnyezetben
  • Változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Fiatalos, támogató csapat, jó hangulatú munkahelyi légkör
  • Hibrid munkavégzés

Munkavégzés helye:

1131 Budapest Madarász Viktor utca 12.