Nagyvállalati finanszírozási szakértő

Dátum : 2022.11.18.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Nagyvállalati finanszírozási támogató

Az OTP Bankcsoport központi Nagyvállalati Főosztálya bővülő csapatába keresünk munkatársakat, akik részesei lehetnek a hazai és a nemzetközi gazdasági élet legnagyobb, legelitebb szerepelőinek finanszírozásában.

Itt a lehetőség, hogy bekerülj egy anyabank központi területére és Te is részese legyél a piaci trendek alakításának. Nálunk csak egyedi és komplex ügyletekkel fogsz találkozni, amelyek minden nap próbára teszik majd kreativitásodat és segítik szakmai fejlődésedet.

Feladatok:

  • Multinacionális cégek, magyar nagyvállalatok portfóliójának kezelésében való közreműködés
  • Hitel/garanciakeretek terhére önállóan történő hitelfolyósítások és törlesztések, garanciakibocsátások ügyintézése: ügyfélkommunikáció, igényfelmérés, egyeztetés ügyféllel, üzletkötőkkel, jogi, árazási és termékszakértői területtel, kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása.
  • Banki és egyéb rendszerekből, sajtóból való információgyűjtés.
  • Ügyfél/ügylet/biztosíték adatok és dokumentumok kezelése, karbantartása, adatellenőrzés, előszűrés, minősítés elvégzése.
  • Hitelezéshez kapcsolódó díjak beszedésére, költségek terhelésére vonatkozó adminisztrációs feladatok elvégzése.
  • Szerződéskötési, folyósítási és utólag teljesítendő feltételek teljesülésének ellenőrzése, hitelellenőrökkel való egyeztetés.
  • Hiteldossziék kezelése, karbantartása.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakmai végzettség;
  • Hasonló területen szerzett minimum 2 éves szakmai tapasztalat;
  • Középfokú szóbeli és írásbeli angol nyelvtudás;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Jó problémamegoldó képesség;
  • Pontosság és precizitás

Amit kínálunk:

  • Stabil, piacvezető, digitalizációban élen járó bankcsoport;
  • Izgalmas, kihívást jelentő feladatok Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek;
  • Részvétel Magyarország és a régió legnagyobb vállalatcsoportjainak kiszolgálásában;
  • Folyamatos fejlődési lehetőségek, képzések;

Munkavégzés helye: Budapest XII. Madarász utca. (M12 székház)