Nagyvállalati finanszírozási szakértő

Dátum:  2024. ápr. 18.

Az OTP Bankcsoport budapesti központjában működő Nagyvállalati Főosztálya bővülő csapatába keresünk munkatársakat, akik részesei lehetnek a hazai és a nemzetközi gazdasági élet legmeghatározóbb szerepelőinek kiszolgálásában.

Feladatok:

  • Nemzetközi és hazai nagyvállalati ügyfelek, ügyfélcsoportok finanszírozási igényeinek napi kiszolgálásához kapcsolódó feladatok szakértői szintű ellátása:
  • Hitel/garanciakeretek terhére történő folyósítások, garancia kibocsátások önálló lebonyolítása (ügyféligény befogadás, ügyfélkommunikáció, belső szakterületi egyeztetések, adminisztráció)
  • Hitelekkel és biztosítékokkal kapcsolatos adminisztratív és monitoring feladatok ellátása:
    • Banki és egyéb rendszerekből, sajtóból való információgyűjtés.
    • Ügyfél/ügylet/biztosíték adatok és dokumentumok kezelése, karbantartása, adatellenőrzés, előszűrés, minősítés elvégzése.
    • Hitelezéshez kapcsolódó díjak beszedésére, költségek terhelésére vonatkozó adminisztrációs feladatok elvégzése.

Elvárások:

  • Felsőfokú szakmai végzettség;
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat;
  • Képesség mind az önálló, mind a csapatban való munkavégzésre;
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség;
  • Nagyfokú precizitás, terhelhetőség;
  • Középfokú szóbeli és írásbeli angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Stabil, piacvezető, digitalizációban élen járó bankcsoport;
  • Folyamatos fejlődési lehetőségek, képzések;
  • Versenyképes jövedelem;
  • Cafeteria, Egészségpénztári hozzájárulás;
  • Modern munkakörnyezet,
  • Home Office munkavégzési lehetőség (heti 2 nap).

Munkavégzés helye: Budapest XII. Madarász utca. (M12 székház)