Betöltés...

Nagyvállalati ügyfélkapcsolati tanácsadó (Relationship manager)

Dátum : 2021.09.05.

Hely: Budapest, BU, HU, 1051

 Az OTP Bank Nyrt. Nagyvállalati Főosztályának a célja új ügyfélkapcsolatok kiépítése hazai és nemzetközi nagyvállalati ügyfelekkel, ügyfélcsoportokkal, számukra aktív és passzív banki és bankcsoporti termékek biztosítása, csoportszintű ügyfélkiszolgálás biztosítása.

Főbb munkaköri feladatok:

  • Nemzetközi és hazai nagyvállalati ügyfelek, ügyfélcsoportok banki igényeinek felmérése, kiszolgálása, hazai vállalattal és bel/külföldi csoporttagokkal/anyavállalattal, tulajdonossal kapcsolattartás;
  • Nemzetközi és hazai szinten felmerülő egyedi igényekhez igazodó megoldások kidolgozása vagy abban való közreműködés;
  • Nemzetközi és hazai vállalatcsoport szintű hitel- és egyéb üzleti igényekkel kapcsolatos előterjesztések, elemzések, szerződések elkészítése;

Elvárások:

  • Felsőfokú iskolai végzettség;
  • Vállalati ügyfélkörben szerzett szakmai tapasztalat;
  • Banki termékek, technikák, biztosítékok és azok alkalmazási lehetőségeinek magas szintű ismerete;
  • Gazdálkodáselemzésben (mérleg, eredménykimutatás, cash flow), tervelemzésben, való jártasság;
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás;
  • Kiemelkedő problémamegoldó képesség, kreativitás;
  • Aktív, proaktív, üzleti szemléletű személyiség;
  • Képesség mind az önálló, mind a csapatban való munkavégzésre;
  • Komplex, szisztematikus gondolkodásmód;

Amit ajánlunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség, online képzések
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • Kulturált munkakörnyezet; távoli munkavégzési lehetőség

Munkavégzés: Budapest V. Bajcsy-Zsilinszky út 24.