Mobil értékesítési tanácsadó - vállalkozói - Budapesti Régió

Dátum:  2024. ápr. 16.
Hely:

Budapest, HU, 1138

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

Munkakör célja

Az OTP Bank Nyrt.
Budapesti Régió folyamatosan bővülő, vállalkozói mobil értékesítési tanácsadó csapatába munkatársakat keres

Feladatok:
•    Kis- és középvállalati szegmensben ügyféltárgyalások szervezése, külső helyszínen történő lebonyolítása, akvizíció
•    Az ügyfél igényeinek megfelelő üzleti megoldások kidolgozása, és a bank vállalati termékeinek értékesítése
•    Az ügyfélportfólió folyamatos bővítése és proaktív menedzselése
•    Az ügyfelek számára a közvetlen és magas színvonalú szakmai tanácsadás biztosítása
•    A központi és fiókhálózati ügyfélreferálások kezelése
Elvárások:
•    Legalább középfokú végzettség
•    Vállalkozások működésének szakmai ismerete
•    Ügyfélközpontú gondolkodásmód
•    Kiemelkedő kapcsolatteremtési és tárgyalási készség
•    Értékesítési szemlélet és képesség
•    Nagyfokú önállóság és sikerorientáltság
•    Legalább 3 év vállalati finanszírozási vagy értékesítési területen szerzett tapasztalat
•    B kategóriás gépjárművezetői engedély
Amit kínálunk:
•    Versenyképes alapbér és kiemelkedő teljesítmény-alapú jutalék
•    Alkalmazotti jogviszony•    Céges személygépjármű, laptop, telefon
•    Rugalmas munkaidő
•    Belépést követő orientációs program, majd folyamatos szakmai és értékesítési-módszertani képzések
Ezen felül kiemelkedő cafeteriát adunk, továbbá hozzájárulunk egészségpénztári és önkéntes nyugdíjcélú megtakarításaidhoz, valamint egészségbiztosítási szolgáltatási csomagot biztosítunk

Előny:
•    Felsőfokú szakirányú végzettség
•    Banki vállalati termékek ismerete
•    Pénzügyi és számviteli ismeretek
•    Tárgyalóképes angol nyelvtudás