Mobil értékesítési tanácsadó - vállalkozói Budapesti Régió

Dátum:  2024. okt. 3.
Hely:

Budapest, HU, 1138

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

Munkakör célja

OTP Bank Nyrt.
Vállalkozói mobilbankár
Ha bankban dolgozol
Ha évek óta vállalkozói ügyfeleket akvirálsz és hitelezel
Ha szeretnél az íróasztal mögül kiszabadulni és ügyfeleket nem csak a pult előtt látni
Akkor itt a helyed, mert az OTP Bank Nyrt. Budapesti Régiója bővülő csapatába keres főállású vállalkozói mobilbankárokat
Elvárások:
•    Minimum 3 év banki tapasztalat kis- és középvállalati szektorban
•    Kiemelkedő kapcsolatteremtési és tárgyalási készség
•    Ügyfélközpontú gondolkodásmód
•    Nagyfokú önállóság és sikerorientáltság
•    Legalább középfokú pénzügyi vagy gazdasági végzettség (felsőfokú végzettség előny de nem feltétel)
•    Banki vállalati termékek széleskörű ismerete
•    Pénzügyi és számviteli ismeretek
•    B kategóriás gépjárművezetői engedély
Feladatok:
•    Ügyfélportfólió bővítése és proaktív menedzselése
•    Ügyféltárgyalások szervezése és lebonyolítása a kis- és középvállalati szektorban
•    Egyedi pénzügyi megoldások kidolgozása és az OTP Bank vállalati termékeinek hatékony értékesítése
•    Magas színvonalú szakmai tanácsadás az ügyfelek számára
•    Központi és fiókhálózati ügyfélreferálások kezelése
Amit Kínálunk:
•    Belépést követő orientációs program, majd folyamatos szakmai képzések
•    Versenyképes alapbér és kiemelkedő teljesítmény-alapú jutalék
•    Kiemelkedő cafetéria, egészségpénztári és önkéntes nyugdíjcélú megtakarítások nyugdíjpénztári juttatás
•    Egészségbiztosítási szolgáltatási csomag
•    Alkalmazotti jogviszony
•    Céges személygépjármű, laptop, telefon
•    Rugalmas munkaidő