Mobil értékesítési tanácsadó - lakossági 1138 Budapest Váci út 135-139

Dátum:  2024. szept. 28.
Hely:

Budapest, HU, 1138

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

Munkakör célja

Az OTP Bank Nyrt.
Mobil értékesítési tanácsadó - lakossági
munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok:
•    Új ügyfelek megkeresése és sztenderd banki termékek értékesítése a lakossági szegmensben
•    Az ügyfelekkel magas szakmai igényű kapcsolatok kialakítása
•    Ügyféltárgyalások külső helyszíneken történő lebonyolítása
•    Az ügyfél konkrét helyzetének megfelelő üzleti megoldások kidolgozása
•    A fiókhálózatból érkező ügyfélreferálások kezelése
•    Portfolió építése és folyamatos kezelése

Elvárások:
•    Legalább 2 év banki-pénzügyi tapasztalat
•    Középfokú végzettség
•    Értékesítési és kapcsolatépítési szemlélet
•    Nagyfokú önállóság
•    Sikerorientált személyiség
•    B kategóriás gépjárművezetői engedély

Amit kínálunk:
•    Versenyképes alapbér és kiemelkedő teljesítmény-alapú jutalék
•    Alkalmazotti jogviszony
•    Cafeteria
•    Céges személygépjármű, laptop, telefon
•    Rugalmas munkaidő
•    Folyamatos szakmai és értékesítési-módszertani képzések
Előny:
•    Felsőfokú végzettség
•    Lakossági ügyfélkezelési, finanszírozási tapasztalat
•    Tárgyalóképes angol nyelvtudás