Állásajánlat megosztása

Middle Office szakértő

Dátum : 2018.12.06.

Hely: Budapest, BU, HU, 1051

Az OTP Bank Nyrt. Eszköz-Forrás Menedzsment Igazgatóság (ALM) Middle Office Főosztálya munkatársat keres. A Middle Office Főosztály felelős többek között a Treasury eredményméréséért, a derivatív és értékpapír ügyletek valós értékeléséért, illetve a derivatív ügyletekre vonatkozó szabályozói követelményeknek való megfelelésért.

Terület főbb feladatai:

  • Treasury ügyletek értékelésében való részvétel
  • Treasury ügyletekhez kapcsolódó riportálási követelmények teljesítésében való részvétel (Mifid, EMIR, CSA szerződések)
  • Aktív támogatás a külföldi leányvállalati Middle Office területek számára, munkájuk koordinálása

Elvárások:

  • Közgazdaságtudományi egyetemi végzettség (Pénzügy, Befektetés-elemzés szakirány előny)
  • Statisztikai és Excel modellezési ismeretek
  • Hatékony munkavégzés rövid határidők betartásával
  • Erős problémamegoldó képesség, analitikus gondolkodás
  • Önállóság, proaktívitás, folyamatos tanulni akarás
  • Angol nyelv magabiztos ismerete
  • Pályakezdők és tapasztaltabb kollegák jelentkezését egyaránt várjuk

Előnyt jelent:

  • Hasonló (Middle Office, ALM, Treasury, Kontrolling) vagy egyéb banki területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • 9 országban működő Bankcsoport anyabankjaként Magyarországon egyedülálló tapasztalatszerzési, szakmai fejlődési  lehetőség
  • Aktív együttműködés külföldi leányvállalati kollégákkal
  • Változatos, lendületes munkavégzés egy fiatal csapat tagjaként
  • Versenyképes fizetés, vonzó juttatási csomag
  • Munkáltatói támogatás a life-long learning-ben