Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Mid-level .Net fejlesztő

Dátum : 2021.03.25.

Hely: Budapest, PE, HU, 1097

Az OTP Bank Háttérműveleti Igazgatósága tapasztalattal rendelkező fejlesztő munkatársat keres

Feladatok, amiket Rád bíznánk:

•    Részvétel az igazgatóság fejlesztői feladataiban, fejlesztések önálló elvégzése
•    Szövegbányászati megoldások megvalósítása
•    Üzleti folyamatokat támogató alkalmazások továbbfejlesztése, új funkciókhoz szükséges paraméterezési, adatbetöltési feladatok elvégzése
•    Új adatforrások bevonása, adatelőkészítési és feldolgozási folyamatok
•    Részvétel a fejlesztési projektekben
•    Fejlesztési dokumentációk készítése
•    Új belépők szakmai mentorálása
•    Hibák keresése és javítása
•    Kapcsolattartás az üzleti területtel és üzleti elemzőkkel

Te vagy az ideális jelölt, ha:

•    Szakirányú (szoftverfejlesztő mérnök) diplomával rendelkezel
•    Jártas vagy a C# programozási nyelvben (Windows Form, Console Application, Windows Service)
•    ASP.NET alkalmazásfejlesztési ismerettel rendelkezel (SOAP, REST szolgáltatások)
•    Ismered és készség szinten használni tudod a reguláris kifejezéseket (REGEX)
•    MS SQL adatbázis-kezelési tapasztalattal rendelkezel
•    Jártas vagy a komplex folyamatok tervezésében és megvalósításában; azaz van legalább 4-5 év munkatapasztalatod
•    Nyitott vagy a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására
•    Könnyen és hatékonyan oldod meg a felmerülő problémákat
•    Tudsz önállóan dolgozni és egyben csapatjátékos is vagy

Jelentkezésednél előnyt jelenthet, ha az alábbiakból néhány téma nem teljesen új számodra:

•    Műszaki, aktív angol nyelvtudással bírsz
•    Entity Framework, Linq tapasztalattal rendelkezel
•    Agilis munkamódszertanról hallottál már
•    ASP.NET MVC alkalmazások fejlesztését ismered
•    Python programozási nyelvet, .NET Core keretrendszert ismered
•    C++ programozási nyelv C# WPF ismeret
•    OCR motorok használatában szerzett tapasztalat
•    IBM SPSS modeler ismerete
•    PL/SQL nyelv ismerete

Amiket ezért cserébe nyújtani tudunk:

•    Fiatal, fejlődő csapathoz csatlakozhatsz, ahol mi alakítjuk a környezetünket
•    Számítunk véleményedre
•    Tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk és mi is folyamatosan tanulunk
•    Az igazgatóság számára újszerű, jelentős fejlesztések részese lehetsz
•    Változó, inspiráló környezetet és egyben stabil munkáltatói hátteret
•    Versenyképes jövedelmet és juttatási csomagot

Munkavégzés helye: Budapest, Könyves Kálmán krt. 5.