Állásajánlat megosztása

IT fejlesztési szakértő 1

Dátum : 2022.09.08.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Java fejlesztő kollégát keresünk banki működésben fejlesztési feladatok ellátására. A feladatok közé fog tartozni meglevő rendszerek karbantartása, új igények elkészítésében való részvétel.

Főbb feladatok:
•    Fejlesztői feladatok végrehajtása a specifikációk, valamint a rendszertervek alapján
•    Meglévő alkalmazások továbbfejlesztése, új programrészek fejlesztése és tesztelése

Elvárások:
•    Java nyelv alapos ismerete (11/17)
•    2 éves fejlesztői tapasztalat
•    JPA ismerete
•    CI/CD ismerete
•    GIT ismerete
•    Unit tesztelési megoldások ismerete
•    OOP-ben szerzett tapasztalat
•    Build folyamat ismerete, függőségek kezelése (Maven)

Előnyt jelent:
•    Webszolgáltatások ismerete (SOAP, REST)
•    Spring ismerete
•    Adatbázis ismeretek: Oracle, MS SQL, PostgreSQL
•    Vaadin ismerete
•    SDLC folyamatok, módszertan ismerete
•    Kubernetes, Openshift használatában szerzett tapasztalat
•    Teljesítményoptimalizálási és debug módszerek/ tool-ok ismerete
•    Alkalmazások ismerete: Jira, Bitbucket, Confluence, Jenkins, Nexus, SonarQube
•    Banki informatikai környezetben szerzett fejlesztői tapasztalat
•    NodeJS, Angular ismerete

Elvárt kompetenciák:
•    Legalább középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
•    Jó kommunikációs képesség
•    Rendszerszemléletű gondolkodás
•    Proaktív, kezdeményező, megoldás-orientált hozzáállás
•    Tanulási hajlandóság, nyitottság a szakmai fejlődésre
•    Csapatban történő munkavégzésre való képesség

Amit kínálunk:
•    Nagyvállalati agilis módszertan megismerése, ilyen környezetben történő munkavégzés
•    Megújult, modern, munkavállalói igényekre fókuszáló munkakörnyezet
•    Home office lehetősége
•    Szakmai fejlődés lehetősége
•    Versenyképes juttatási rendszer