Medior Java fejlesztő

Dátum:  2024. okt. 15.

Feladatok:
•    A Daily Banking Tribe rendszereinek fejlesztése, hibajavítása;
•    Microservice szemléletmód szerinti fejlesztés;
•    A senior Java fejlesztő szakmai tudására, személyes tapasztalataira építve képes tanácsokkal támogatni a kollégáit konkrét szakmai kérdésekben, illetve általánosabb problémák megoldási ötletekben való szoros együttműködés a csapattagokkal;
•    Feladata, hogy a szakmai múltjával támogatást adjon a vele együtt dolgozó kollégáknak támogatva a Chapter Lead iránymutatását;
•    A munkája során észre vegyen olyan sérülékenységeket, melyeket feltárva jobb szoftvereket lehet fejleszteni;
•    A tesztelés automatizálásának folyamatos fejlesztése a munkája során;
•    Dokumentálás kód szinten, illetve átfogó leírás készítése;
•    Szoros együttműködés a különböző üzleti és IT társterületekkel.

Elvárások az ideális jelölttel szemben:
•    Java technológiák magas szintű ismerete (springboot), releváns programozói múlt;
•    Legalább 4 év java back-end fejlesztése terén szerzett tapasztalat;
•    Java ökoszisztéma erős ismerete: JDK, Java, Maven, Gradle;
•    Több éves automata build folyamat építés, illetve automata tesztelési folyamat használata;
•    Linux medior tudás;
•    Erős TDD tapasztalat;
•    Clean kód módszertan erős figyelembevétele munkája közben;
•    Erős nyitottság az új módszertanok, illetve egyszerűsítések iránt;

Előnyt jelenthet:
•    Külön előnyt jelent a nagyvállalati környezetben végzett alkalmazások fejlesztése, üzemeltetése terén szerzett tapasztalat.
•    CI/CD, konténerizációs (Docker, Kubernetes) és felhőszolgáltatásokkal kapcsolatos technológiák, eszközök és fejlesztési módszerek terén szerzett tapasztalat
•    Microservices és SOA architektúrák ismerete
•    UI és UX tervezési tapasztalat
•    Webes (HTML, Javascript alapú) front-end fejlesztési tapasztalat: Angular, React, Vue, stb.
•    Mobil eszközökre szánt (Android, iOS) applikációk tervezése, fejlesztése
•    Adatbázis telepítő automaták ismerete (liquibase)

Amiket cserébe nyújtani tudunk:
•    Szakmai fejlődési lehetőség
•    Barátságos, modern munkakörnyezet, jó csapat, agilis működés;
•    Versenyképes jövedelem és juttatási csomag;
•    Hosszú távra tervező szervezet;
•    Hibrid munkavégzés, rugalmas munkaidő beosztás.