Medior Java fejlesztő

Dátum:  2024. márc. 31.

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

Feladatok:

  • A Daily Banking Tribe rendszereinek fejlesztése, hibajavítása;
  • Microservice szemléletmód szerinti fejlesztés;
  • A senior Java fejlesztő szakmai tudására, személyes tapasztalataira építve képes tanácsokkal támogatni a kollégáit konkrét szakmai kérdésekben, illetve általánosabb problémák megoldási ötletekben való szoros együttműködés a csapattagokkal;
  • Feladata, hogy a szakmai múltjával támogatást adjon a vele együtt dolgozó kollégáknak támogatva a Chapter Lead iránymutatását;
  • A munkája során észre vegyen olyan sérülékenységeket, melyeket feltárva jobb szoftvereket lehet fejleszteni;
  • A tesztelés automatizálásának folyamatos fejlesztése a munkája során;
  • Dokumentálás kód szinten, illetve átfogó leírás készítése;
  • Szoros együttműködés a különböző üzleti és IT társterületekkel.

Elvárások az ideális jelölttel szemben:

  • Java technológiák magas szintű ismerete (springboot), releváns programozói múlt;
  • Legalább 4 év java back-end fejlesztése terén szerzett tapasztalat;
  • Java ökoszisztéma erős ismerete: JDK, Java, Maven, Gradle;
  • Több éves automata build folyamat építés, illetve automata tesztelési folyamat használata;
  • Linux medior tudás;
  • Erős TDD tapasztalat;
  • Clean kód módszertan erős figyelembevétele munkája közben;
  • Erős nyitottság az új módszertanok, illetve egyszerűsítések iránt;

Előnyt jelenthet:

  • Külön előnyt jelent a nagyvállalati környezetben végzett alkalmazások fejlesztése, üzemeltetése terén szerzett tapasztalat.
  • CI/CD, konténerizációs (Docker, Kubernetes) és felhőszolgáltatásokkal kapcsolatos technológiák, eszközök és fejlesztési módszerek terén szerzett tapasztalat
  • Microservices és SOA architektúrák ismerete
  • UI és UX tervezési tapasztalat
  • Webes (HTML, Javascript alapú) front-end fejlesztési tapasztalat: Angular, React, Vue, stb.
  • Mobil eszközökre szánt (Android, iOS) applikációk tervezése, fejlesztése
  • Adatbázis telepítő automaták ismerete (liquibase)

Amiket cserébe nyújtani tudunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Barátságos, modern munkakörnyezet, jó csapat, agilis működés;
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag;
  • Hosszú távra tervező szervezet;
  • Hibrid munkavégzés, rugalmas munkaidő beosztás.