Medior Java Backend Developer

Dátum:  2024. ápr. 26.
Hely:

Budapest, HU, 1138

Vállalat:  OTP Otthonmegoldások Kft. (OOM)

Az OTP Otthonmegoldások Kft-nél egy dinamikusan növekvő csapatot hoztunk létre,  nagyvállalati háttérrel, startup munkakörnyezetben,
amelynek célja, egy Közép- és Kelet-Európában egyedülálló, innovatív, otthonmegoldásokhoz kapcsolódó szolgáltatásportfólió kialakítása.
Ha szeretnél izgalmas, nagy hatású feladatokon dolgozni, ami mellett garantált a folyamatos fejlődés, jelentkezz hozzánk az alábbi pozícióra:

JAVA Backend Medior Fejlesztő

Főbb feladataid lesznek:

  • Cloud natív, eseményvezérelt mikroszervizek fejlesztése
  • Tervezésben való részvétel
  • Unit és integrációs tesztek készítése

Te vagy az ideális jelölt, ha rendelkezel:

  • 3+ éves JAVA fejlesztői tapasztalattal, JAVA 8+ (17)
  • Spring webes technológiák ismeretével
  • Relációs (MariaDB, PostgreSQL) és NoSQL (Cassandra, Elasticsearch) adatbázisok ismeretével
  • REST
  • Kafka
  • Maven, GIT, CI/CD módszerek ismeretével
  • Docker
  • Strukturált gondolkodással, önálló problémamegoldó képességgel
  • Pontos, precíz a munkavégzésed, tudsz csapatban is dolgozni
  • Agilis a hozzáállásod, fogékony vagy az új technológiákra, ismeretekre

Előnyt jelent, ha:

  • Full-stack fejlesztési tapasztalatod is van (Angular 16)
  • Azure Cloud jártasságod van
  • Node.js, Go
  • DevOps (Kubernetes)
  • Akka, reaktív programozásban jártas vagy
  • CQRS, event sourcing koncepciókat ismered
  • Linux/Unix operációs rendszert felhasználói szinten ismered
  • Angol nyelvtudással rendelkezel, szóban és írásban egyaránt

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér, fejlődő és innovatív startup környezet
  • Dinamikus, smart working csapat, jó közösség
  • Céges laptop, mobiltelefon
  • Agilis módszertan
  • Hibrid munkavégzés, home office
  • Sokszínű feladatok, korszerű technológiák, felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Udemy Business hozzáférés és szakmai konferenciákon való részvétel
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség, szakmai karrierút biztosítása

Munkavégzés helye: 1138 Budapest, Váci út 135-139. „A” épület