Medior IT folyamatszervező - Camunda BPM

Dátum:  2024. ápr. 3.

Az OTP Bank Magyarországon a hitelintézetek közül elsőként vezette be az agilis szervezeti modellt, amelyben Tribe-ok, Squad-ok és Chapter-ek váltották le a korábbi igazgatóságokat, a rövidebb fejlesztési idő és nagyobb munkavállalói elégedettség elérése érdekében.

IT folyamatfejlesztőként egy szakmai keretetek biztosító Chapter-be, illetve a szállításért felelős Squad-ba fogsz tartozni, amik tagjaként az OTP értékpapír backoffice rendszerében új üzleti folyamatok tervezését és kialakítását, valamint a meglévő folyamatok továbbfejlesztését, optimalizálását fogod végezni az agilis szervezeti működésnek megfelelően, kéthetes sprintekben.

Feladatok:

  • Fejlesztési igények feladatszintű lebontása, dokumentálása
  • Folyamatok fejlesztése BPMN (Camunda) eszköz segítségével
  • Folyamatok adatbázis oldali tervezése, adatbetöltő és migrációs scriptek készítése, performancia vizsgálatok, adatbázis oldali verziócsomagok összeállítása
  • A fejlesztések során szoros együttműködés a terület JAVA fejlesztőivel
  • Együttműködés a kapcsolódó rendszerek fejlesztőivel és az üzleti területekkel
  • Fejlesztések tesztelése, tesztelések támogatása, hibakeresés
  • Riportok, kimutatások készítése

Mit várunk?

  • Rendszerszervező és/vagy üzleti elemző és/vagy folyamatfejlesztő munkakörben szerzett legalább 2 év szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú informatikai és/vagy gazdasági végzettség
  • Nyitottság a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására
  • Proaktív közreműködés a már bevezetett funkciók továbbfejlesztésében
  • Jó elemző és problémamegoldó képesség, rendszerszemlélet
  • SQL ismeretek (Oracle előny)
  • Az alábbi technológiák ismerete: REST, SOAP, Javascript, XML, JSON
  • Együttműködés, csapatszellem, tudásmegosztás
  • Középfokú angol nyelvismeret

Előnyt jelent:

  • Banki és értékpapír folyamatok ismerete
  • Nagyvállalati IT megoldások ismerete (alkalmazás-szerverek, adatbázis-kezelők)
  • Camunda vagy egyéb BPMN/DMN szoftver ismerete
  • Az agilis módszertani és termék (Confluence, Jira) ismeret
  • Postman, Swagger, Kafka, RMQ, Apigee, OpenShift, Git (Sourcetree, Bitbucket) ismeret
  • Clavis értékpapír számlavezető rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Megújult, modern, munkavállalói igényekre fókuszáló munkakörnyezet, home office lehetőség
  • Agilis módszertan elsajátítása
  • Felkészítő oktatások (banki és informatikai)
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Versenyképes juttatási rendszer, széleskörű képzési lehetőségek