Állásajánlat megosztása

Markets Back Office tanácsadó (saját számlás)

Dátum : 2022.08.01.

Hely: Budapest, PE, HU, 1131

Az OTP Bank Eszköz-Forrás Menedzsment Igazgatóságának Markets Back Office Osztálya keresi leendő munkatársát Markets Back Office tanácsadó (saját számlás) pozícióba.

Főbb feladatok:
•    Pénzpiaci ügyletek analitikus nyilvántartása
•    Saját számlás értékpapír ügyletek feldolgozása, elszámolása
•    Ügyletekről visszaigazolás küldése, partnertől kapott visszaigazolással történő egyeztetése
•    Ügyletekhez kapcsolódó reklamációk intézése
•    Kapcsolattartás társosztályokkal, üzleti partnerekkel

Elvárás:
•    Legalább középfokú gazdasági végzettség
•    Minimum 3 év treasury back office területen szerzett banki tapasztalat
•    Angol nyelv középfokú ismerete szóban és írásban
•    Kitűnő kommunikációs és kapcsolattartó készség
•    Pontos, precíz, önálló munkavégzés képessége

Előny:
•    Felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettség
•    Más pénzintézetnél szerzett tapasztalat
•    Clavis, Calypso, SWIFT rendszer ismerete

Amit kínálunk:
•    Vonzó juttatási csomag (béren kívüli juttatások, cafetéria)
•    Hibrid munkavégzés (home office)
•    Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
•    Folyamatos fejlődési lehetőség, innovatív vállalati háttér
•    Könnyen megközelíthető, modern irodai környezet