Betöltés...

Állásajánlat megosztása

Markets Back Office tanácsadó

Dátum : 2021.12.31.

Hely: Budapest, PE, HU, 1131

Az OTP Bank Eszköz-Forrás Menedzsment Igazgatóságának, Markets Back Office Osztálya keresi leendő munkatársát Markets Back Office szakértő pozícióba.
Olyan jelentkezők pályázatát várjuk, akik dolgoztak már treasury back office területen és van gyakorlati tapasztalatuk értékpapírelszámolásban. Fontos, hogy pontosság, precizitás és jó kommunikációs készség jellemezze (utóbbi akár angolul is: szóban és írásban).
Főbb feladatok:
•    sajátszámlás és megbízói értékpapír ügyletek feldolgozása, elszámolása
•    tőkepiaci ügyletek analitikus nyilvántartása, elszámolása
•    ügyletekről visszaigazolás küldése, partnertől kapott visszaigazolással történő egyeztetése
•    ügyletek elszámolásához kapcsolódó reklamációk intézése
•    kapcsolattartás társosztályokkal, üzleti partnerekkel
Elvárások:
•    értékpapír elszámolásban szerzett tapasztalat
•    minimum 3 év treasury back office területen szerzett banki tapasztalat
•    angol nyelv középfokú ismerete szóban és írásban
•    kitűnő kommunikációs és kapcsolattartó készség
•    pontos, precíz, önálló munkavégzés képessége
Előny:
•    felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettség
•    más pénzintézetnél szerzett tapasztalat
•    clavis, calypso, swift, KID rendszer ismerete
Amit kínálunk:
•    könnyen megközelíthető, modern irodai környezet a 13. kerületben,
•    lendületes, összetartó csapat,
•    vonzó béren kívüli juttatási csomag,
•    támogató vezetői hozzáállás
•    home office