Betöltés...

Állásajánlat megosztása

Markets Back Office tanácsadó

Dátum : 2021.11.17.

Hely: Budapest, PE, HU, 1131

Az OTP Bank Eszköz-Forrás Menedzsment Igazgatóságának, Markets Back Office Osztálya keresi leendő munkatársát Markets Back Office szenior szakértő pozícióba.

Főbb feladatok:
•    pénzpiaci ügyletek analitikus nyilvántartása,
•    FX spot, forward, opció, commodity, IRS, Cap@Floor, futures, ügyletek feldolgozása, elszámolása
•    ügyletekről visszaigazolás küldése, partnertől kapott visszaigazolással történő egyeztetése
•    ügyletekhez kapcsolódó reklamációk intézése
•    kapcsolattartás társosztályokkal, üzleti partnerekkel
Elvárás:
•    legalább középfokú végzettség
•    minimum 3 év treasury back office területen szerzett banki tapasztalat
•    angol nyelv középfokú ismerete szóban és írásban
•    kitűnő kommunikációs és kapcsolattartó készség
•    pontos, precíz, önálló munkavégzés képessége
Előny:
•    felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettség
•    más pénzintézetnél szerzett tapasztalat
•    clavis, calypso, swift rendszer ismerete
Amit kínálunk:
•    határozatlan idejű munkaviszony
•    könnyen megközelíthető, modern irodai környezet,
•    lendületes, összetartó csapat,
•    vonzó béren kívüli juttatási csomag,
•    támogató vezetői hozzáállás