Állásajánlat megosztása

Markets és értékpapír Back Office szakértő (SZEO)

Dátum : 2022.05.13.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Markets és értékpapír Back Office szakértő

Feladatok:

•    Treasury és értékpapír back office, valamint letétkezelési feladatok kapcsán:
o    szabályozó utasítások kidolgozása, felülvizsgálata
o    új, illetve módosuló termékekhez kötődő folyamatok kidolgozása
o    meglévő folyamatok rendszeres felülvizsgálata, optimalizálása
o    folyamatok IT támogatási lehetőségeinek felmérése és a fejlesztési igények megfogalmazása és koordinálása
o    jogszabályi megfelelés követése és ehhez kapcsolódóan a belső szabályozások harmonizálása
•    A szabályozási, illetve a folyamatok kidolgozását érintő feladok kapcsán aktív kapcsolattartás és koordináció a bank társterületeivel.
•    Treasuryvel kapcsolatban álló ügyfelek keretszerződéseinek rögzítése.
•    Az üzletfelek treasuryvel megkötött ügyleteinek ellenőrzése.

    Elvárásaink:

•    strukturált gondolkodás
•    határozottság
•    képesség csapatmunkára
•    problémamegoldás, lényeglátás
•    kreatív gondolkodás
•    asszertivitás

Amit kínálunk:

•    sokrétű feladatok, változatos munkakör
•    lendületes, összetartó csapat
•    támogató vezetői hozzáállás
•    szakmai fejlődés lehetőség

Előnyt jelent:

•    derivatív és értékpapír termékek ismerete
•    2-3 év bankszakmai / szabályozási tapasztalat