Markets és Értékpapír Szabályozási szakértő

Dátum : 2022.11.16.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Az OTP Bank Nyrt. Eszköz-Forrás Menedzsment Igazgatóságának Markets és Értékpapír Back Office Főosztálya

munkatársat keres

Feladatok:

  • Markets (treasury) és értékpapír back office, valamint letétkezelési feladatok kapcsán:

-    szabályozó utasítások kidolgozása, felülvizsgálata
-    új, illetve módosuló termékekhez kötődő folyamatok kidolgozása
-    folyamatok IT támogatási lehetőségeinek felmérése és a fejlesztési igények megfogalmazása, koordinálása
-    jogszabályi változások nyomon követése, és a belső szabályozások összehangolása ezen változásokkal

  • A szabályozási, valamint a folyamatok kidolgozását érintő feladok kapcsán aktív kapcsolattartás és koordináció a bank társterületeivel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • 1-2 év bankszakmai tapasztalat, lehetőleg treasury vagy értékpapír back office területen
  • Strukturált gondolkodás
  • Képesség a csapatmunkára
  • Problémamegoldás, lényeglátás

Előnyt jelent:

  • Derivatív és értékpapír termékek ismerete
  • Back office szabályozásban szerzett tapasztalat
  • ARIS rendszer ismerete

Amit kínálunk:

  • Vonzó juttatási csomag (béren kívüli juttatások, cafeteria)
  • Hibrid munkavégzés (home office)
  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, innovatív vállalati háttér
  • Könnyen megközelíthető, modern irodai környezet

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület