Manuális tesztelő 1

Dátum:  2024. ápr. 11.

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

Manuális tesztelő – OTP Bank, Kártyaelfogadás

Rólunk röviden:
Az OTP Bank kártyaelfogadási üzletága jelenleg piacvezető szerepet tölt be Magyarországon, továbbá az egyik legjelentősebb szereplő a régióban. Irodánk Újpesten található, az újonnan átadott, modern követelményeknek megfelelő banki központban. Szervezeti egységünknél nem csak backend rendszerek, de POS terminálok és ATM-ek fejlesztésével is foglalkozunk.
Kártyaelfogadási fejlesztő csapataink egyikébe keresünk a minőség iránt elkötelezett, agilis hozzáállású kollegát.

Ellátandó feladatok:
•    Tesztesetek tervezése, megírása, futtatása
•    Tesztesetek menedzsmentje
•    Sprintekhez és külsős szállításokhoz kapcsolódó tesztelési feladatok ellátása különböző tesztelési szinteken
•    Követelmények tesztekkel történő lefedése és tesztelése
•    Aktív részvétel a fejlesztői csapat munkájában
•    Tesztautomatizáló kollega támogatása a tesztek megfogalmazásában

Amik ehhez szükségesek:
•    Felsőfokú végzettség műszaki, informatikai vagy gazdasági területen
•    Korábbi tapasztalat tesztelői területen (2+ év)
•    Agilis hozzáállás
•    Angol nyelv legalább alapszintű ismerete
•    Technikai érdeklődés

Előnyt jelent a kiválasztásnál:
•    Tapasztalat banki rendszerekkel
•    Python vagy egyéb script nyelv ismerete
•    (PL)SQL ismerete
•    ISTQB CTFL vagy ennek megfelelő tudás

Amit kínálunk:
•    Versenyképes kereset
•    Kiegészítő juttatások
•    Agilis munkakörnyezet
•    Jó munkahelyi légkör
•    Folyamatos fejlődési lehetőség