Betöltés...
Állásajánlat megosztása

MSSQL tervező, fejlesztő

Dátum : 2021.09.24.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Feladatok, amiket Rád bíznánk:

  • Részvétel az igazgatóság fejlesztői, tervezői feladataiban, új programrészek tervezése, fejlesztése és tesztelése
  • MSSQL adatbázisok tervezése, fejlesztése, optimalizálása
  • Új üzleti igények elemzése, szakmai egyeztetése
  • Logikai és fizikai rendszertervezés, rendszerspecifikációk készítése
  • Adatbázisból lekérdezések, riportok, készítése
  • Teszt és éles hibajelentések elemzése, feltárása, javítása

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Minimum 5 év MSSQL adatbázis fejlesztési, tervezési, optimalizálási tapasztalattal rendelkezel
  • MSSQL best practices &  MSSQL data modeling ismerettel rendelkezel
  • Szakirányú (szoftverfejlesztő mérnök) diplomával vagy ezzel egyenértékű legalább 5 év szakmai tapasztalattal rendelkezel
  • Jártas vagy a komplex és integrált folyamatok, rendszerek tervezésében és megvalósításában
  • Strukturált gondolkodásmóddal, önálló problémamegoldó képességgel, jó elemző- és szervezőképességgel, rendszerszemlélettel rendelkezel
  • C# programnyelv, Microsoft Visual Studio és Microsoft .NET ismerettel, gyakorlattal rendelkezel
  • Nyitott vagy a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására
  • Proaktív vagy, jó írásbeli kommunikációs és tárgyalási készséggel rendelkezel
  • Csapatjátékos vagy
  • Min. stabil írásbeli angol nyelvtudással rendelkezel

Jelentkezésednél előnyt jelent:

  • ASP.NET alkalmazásfejlesztési ismeret (SOAP, REST szolgáltatások)
  • C#, TSQL, C++ programozási nyelv ismerete
  • DWH fejlesztési ismeret
  • Nagyobb adatmigrációs projekttapasztalat
  • Dokumentum management rendszerek fejlesztésében szerzett gyakorlat
  • OCR motorok használatában szerzett tapasztalat
  • Entity Framework, NHibernate, Linq tapasztalat
  • SSRS (SQL Server Reporting Services) ismeret
  • WPF, WCF, SOAP, XML, IIS ismerete, MVC-ben való jártasság
  • Apache Kafka ismeret
  • Team Foundation Server ismerete
  • Banki IT tapasztalat, banki üzleti termékek és folyamatok ismerete
  • Korszerű IT megoldások ismerete, illetve megismerésükre való törekvés
  • Mobil eszközökre írt programok tervezésében és fejlesztésében szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv társalgási, tárgyalási szintű ismerete

Amiket ezért cserébe nyújtani tudunk:

  • Fiatal, fejlődő csapathoz csatlakozhatsz, ahol mi alakítjuk a környezetünket
  • Számítunk véleményedre
  • Tanulási, fejlődési lehetőséget biztosítunk, mi is folyamatosan tanulunk
  • Jelentős fejlesztések részese lehetsz
  • Változó, inspiráló környezetet és egyben stabil munkáltatói hátteret
  • Versenyképes jövedelmet és juttatási csomagot