Média szakértő

Dátum:  2024. aug. 14.

Stratégiai és taktikai médiatervezés, médiakampány menedzsment

Feladatok:

•    Stratégiai, taktikai médiatervezésben és a teljes kampányfolyamatban való aktív részvétel
•    A médiakampányok stratégiai és aktivitás szintű teljesülésének ellenőrzése, eredmények elemzése
•    Versenytársak, médiapiac nyomon követése és elemzése
•    Kapcsolattartás ügynökséggel, illetve a cégen belüli PPC csapattal
•    Csapaton belüli szoros együttműködés a kampánymenedzser kollégákkal
•    Prezentációk készítése, tartása
•    Agilis munkamódszerekkel együttműködés ügynökségekkel és házon belüli társterületekkel

Elvárások:

•    Legalább 5 éves tapasztalat elsősorban médiaterületen (marketingkommunikációs területen szerzett előny)
•    Naprakész ismeret a kommunikációs- és médiatrendek világában
•    Átfogó piacismeret
•    Média iparági szoftverek felhasználó szintű ismerete
•    Microsoft Office programok alapos ismerete
•    Webanalitikai tudás
•    Analitikus gondolkodásmód, nyitottság a tanulásra, fejlődésre
•    Ügyfélközpontúság, jó kommunikációs és prezentációs készségek ezen felül magas problémamegoldó és konfliktuskezelő képesség
•    Felsőfokú végzettség
•    Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

•    Médiaügynökségnél szerzett szaktudás
•    Médiajog és reklámjog szaktudás
•    PPC hirdetéshasználat

Amit kínálunk:

•    Versenyképes fizetés és széleskörű juttatási csomag
•    Home office lehetőség
•    Inspiráló munkakörnyezet, megoldáscentrikus és támogató csapat
•    Modern, munkavállalói igényekre fókuszáló munkakörnyezet
•    Hosszútávú munkalehetőség, szakmai fejlődéssel