Licensz menedzsment szakértő 1

Dátum:  2024. ápr. 11.

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

Junior Licensz menedzsment szakértő

Feladatok:

  • Csoportszintű licence folyamatokban történő aktív részvétel, mindezt magyarországi központtal és irányítással
  • Beérkező leányvállalati igények feldolgozása és nyomonkövetése
  • Aktív részvétel a Csoportszintű licensing projekt leányvállalati bevezetésének támogatásában
  • Kapcsolattartás a társterületekkel

Követelmények:

  • Felsőfokú végzettség (Informatika vagy gazdasági szakirány)
  • Aktív, Középfokú angol nyelvtudás
  • Megbízhatóság, önállóság, pontos, precíz munkavégzés
  • Gyors, absztrakt gondolkodásmód

Amit előnynek tartunk:

  • ITIL alapok
  • SAP ERP és ARIBA felhasználó szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
  • Komplex onboarding folyamat
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Támogató, segítő munkahelyi légkör
  • Fejlődési lehetőség
  • Heti 2 nap home office biztosítása
  • Külső/belső training részvételek
  • Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok
  • Fiatalos, támogató csapat és jó hangulatú, színvonalas munkakörnyezet, amelyekre a hatékonyság eszközeiként tekintünk

Munkavégzés helyszíne: Budapest, 1131 Madarász Viktor utca 12.