Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Letétkezelési szenior szakértő (LPO)

Dátum : 2021.09.23.

Hely: Budapest, PE, HU, 1138

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Markets és Értékpapír Back Office Főosztály
Letét- és Portfoliókezelési Osztály

Letétkezelési szakértő
munkakör betöltésére keresünk pályázókat

Feladatok:

•    Letétkezelt ügyfelek magyar és külföldi értékpapír ügyleteinek elszámolása,
•    Tranzakciók rögzítése, vagy importálása, ellenőrzése és jóváhagyása,
•    Társasági eseményekkel kapcsolatos tájékoztatás és lebonyolítás,
•    Értékpapír- és pénzszámlák egyeztetése,
•    Riportok készítése.

Elvárások:

•    Felsőfokú pénzügyi/közgazdasági végzettség,
•    Aktív angol középfokú nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt),
•    MS Office (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete,
•    Back office munkavégzésre alkalmasság,
•    Precizitás, terhelhetőség,
•    Problémamegoldó képesség,
•    Jó kommunikációs készség.

Előny:

•    Angol szakmai közép vagy felsőfokú nyelvvizsga,
•    Hasonló területen szerzett szakmai gyakorlat,
•    Magas szintű Excel ismeret,
•    Clavis Custody, SWIFT, Creation Online, Spectra, IBS, GWB rendszerek ismerete.

Kínálunk:

•    Modern irodai környezet,
•    Lendületes összetartó csapat,
•    Szakmai fejlődési, továbblépési lehetőség,
•    Próbaidő után vonzó cafetéria csomag,
•    Támogató vezetői hozzáállás.