Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Letétkezelési tanácsadó

Dátum : 2021.03.29.

Hely: Budapest, PE, HU, 1138

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Markets és Értékpapír Back Office Főosztályunk
Letét- és Portfoliókezelési Osztálya

Letétkezelési Tanácsadó
munkakör betöltésére keresi leendő munkatársát

Feladatok:

•    OTP Alapkezelő befektetési alapjainak letétkezelése,
•    OTP Ingatlan Alapkezelő befektetési alapjainak letétkezelése,
•    Egyéb alapok letétkezelése,
•    Szerződés törzsadat karbantartása,
•    Bérlőkkel kapcsolatos számlázás nyilvántartása,
•    Tranzakciók rögzítése, ellenőrzése és jóváhagyása,
•    Értékpapír- és pénzszámlák egyeztetése.
•    Értékpapír esedékességek kezelése,
•    Speciális riportok készítése.

Elvárások:

•    Felsőfokú pénzügyi/közgazdasági végzettség,
•    Angol középfokú nyelvtudás,
•    MS Office (Word, Excel) felhasználói szintű ismerete,
•    Back office munkavégzésre alkalmasság,
•    Precizitás,
•    Problémamegoldó készség,

Előny:
•    Hasonló területen szerzett szakmai gyakorlat,
•    Magas szintű Excel ismeret,
•    Angol szakmai közép vagy felsőfokú nyelvvizsga,
•    Clavis Custody, WARP, KID, GWB, SWIFT rendszerek ismerete.

Amit kínálunk:

•    Modern irodai környezet,
•    Lendületes összetartó csapat,
•    Szakmai fejlődési, továbblépési lehetőség,
•    Próbaidő után vonzó cafetéria csomag,
•    Támogató vezetői hozzáállás.