Lead FullStack Developer

Dátum:  2024. ápr. 2.
Hely:

Budapest, HU, 1138

Vállalat:  OTP Otthonmegoldások Kft. (OOM)

Az OTP Otthonmegoldások Kft-nél egy dinamikusan növekvő csapatot hoztunk létre, nagyvállalati háttérrel, startup munkakörnyezetben, amelynek célja, egy Közép- és Kelet-Európában egyedülálló, innovatív, otthonmegoldásokhoz kapcsolódó szolgáltatásportfólió kialakítása.
Ha szeretnél izgalmas, nagy hatású feladatokon dolgozni, ami mellett garantált a folyamatos fejlődés, jelentkezz hozzánk az alábbi pozícióra:

FullStack vezető fejlesztő (JAVA, Angular)

Főbb feladataid lesznek:

  • A szolgáltatáshoz kapcsolódó JAVA backend és Angular frontend fejlesztési feladatok megvalósításán dolgozol, backend fókusszal
  • JAVA 17+ és Spring Boot 2.7, illetve Spring Boot 3+ verzióval dolgozol
  • A tervezési- és igénypriorizálási folyamatban részt veszel
  • Kiemelt szereped lesz a refinement fázisban, Te képviseled a fejlesztőcsapatot
  • Segíted a priorizációt technikai szempontból, egyszerűsítéseket javasolsz
  • Te készíted a story-khoz kapcsolódó technikai task-okat és a ráfordításbecslést,
  • bevonva a senior csapattagokat, architect-et
  • Te prezentálod a csapat felé a sprintben megoldandó feladatokat technikai szemszögből
  • Napi szinten nyomon követed a csapat előrehaladását, segíted a csapat munkáját
  • Azonosítod és kezeled a felmerülő problémákat és szakmai alapú számonkérést végzel
  • A release menedzsment folyamatokban támogatást nyújtasz
  • Együttműködsz az üzleti elemzőkkel, DM-mel, a PO-kkal, támogatod a CTO munkáját
  • Load/performancia teszteket tervezel, biztonsági ajánlások megvalósításán dolgozol
  • Adatmodellek tervezésében, karbantartásában, Unit- és integrációs tesztek írásban részt veszel
  • Innovatív megoldásokat kutatsz fel
  • Tervdokumentációt (HLD, LLD), fejlesztéshez kapcsolódó dokumentációk készítését és karbantartását végzed, illetve ellenőrzöd

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • JAVA és Angular programozási ismeretekkel rendelkezel
  • Legalább 2 év fejlesztési vezetői tapasztalattal bírsz
  • Minimum 5 évet dolgoztál Java és 3 évet Angular fejlesztésben
  • Clean Code ismerettel bírsz
  • Azure felhőben való jártasságod van
  • Erős SQL, NoSQL tudásod és tapasztalatod van
  • Specifikáció, dokumentálás jártasságod van
  • Fejlesztési tervezésben, architektúra építésben tapasztalt vagy
  • Ismered az Agilis módszertanokat
  • Felsőfokú szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • Kommunikálsz angolul
  • Kiválóan tudsz együttműködni a saját és más csapatok tagjaival
  • Önálló problémamegoldó hozzáállásod van
  • Kreatív vagy
  • Jófej vagy
  • Ügyfélközpontú a hozzáállásod
  • Hatékonyan gazdálkodsz az idővel

Előnyt jelent számunkra:

  • AI, mesterséges intelligencia ismerete
  • BI üzleti intelligencia rendszer ismerete
  • Startup-nál szerzett fejlesztői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér, fejlődő és innovatív startup környezet
  • Dinamikus, smart working csapat, jó közösség
  • Céges laptop, mobiltelefon
  • Agilis módszertan
  • Hibrid munkavégzés, home office
  • Sokszínű feladatok, korszerű technológiák, felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Udemy Business hozzáférés és szakmai konferenciákon való részvétel
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség, szakmai karrierút biztosítása.

Munkavégzés helye: 1138 Budapest, Váci út 135-139. „A” épület