Állásajánlat megosztása

Leánybanki koordinációs elemzési szakértő

Dátum : 2019.07.28.

Hely: Budapest, BU, HU, 1052

A leánybanki koordinációs csapat az OTP csoport külföldi leánybankjainak szakmai felügyeletét látja el corporate / vállalati területen, valamint támogatja a leánybankokat az üzleti célok elérésében és az üzletfejlesztés elősegítésében.

Feladatok:

  • Az OTP csoport külföldi leánybankjai vállalati területeinek üzleti tevékenységével, árazásával és portfolióváltozásával összefüggő folyamatos és ad hoc riportok, elemzések készítése
  • A leánybankok vállalati területeinek üzleti tevékenységével kapcsolatban elérhető adatok és információk strukturálása, elemzése
  • A rendelkezésre álló adatok és információk minőségének folyamatos javítása, adatbázisok fejlesztésében történő részvétel együttműködésben a bank társterületeivel
  • Leánybanki módszertanok és modellel megismerése,
  • Anyabanki és a terület által koordinált leánybanki projektben való aktív közreműködés, specifikációk készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség;
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás; írásban és szóban egyaránt
  • Banki, pénzügyi ismeretek, legalább 3 éves banki tapasztalat
  • MS Office ismerete, elsősorban mély szakértői MS Excel tudás
  • Precíz, pontos, alapos munkavégzés;
  • Jó problémamegoldó képesség; együttműködési és alkalmazkodási képesség;

Előny:

  • szakmai tapasztalat vállalati, kontrolling, elemzői területen - preferáltan hitelintézetnél
  • jártasság adatelemzési, adatlekérdezési, adatbányászati feladatokban
  • adatbázis ismeretek
  • Vállalati hiteltermékek és szolgáltatások ismerete;
  • Szakmai felsőfokú angol nyelvvizsga;

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • külföldi leányvállalati kapcsolatok
  • nemzetközi tapasztalat egy bővülő bankcsoportnál
  • gyors fejlődési lehetőség