Betöltés...

Leányvállalati Kereskedelmi Faktoring koordinátor - nemzetközi kapcsolattartó

Dátum : 2021.04.06.

Hely: Budapest, BU, HU, 1052

A Vállalatfinanszírozási és Faktoring Főosztály nemzetközi faktoring ügyletekkel és leánybanki faktoring támogatással foglalkozó csapatába keresünk junior/szenior munkatársat.

Feladatok:
•    Kapcsolattartás az OTP Bankcsoport kereskedelmi faktoring területeivel, tevékenységük segítését szolgáló feladatok ellátása, koordinálása, közreműködés a problémák, kérdések megoldásában;
•    A leánybanki faktoring tevékenység fejlődésének figyelemmel kísérése. Rendszeres adat és információgyűjtés az eredmények, ügyfélszám, veszteségek alakulásáról, üzleti és technikai fejlesztésekről, a faktoring osztály működéséről;
•    A csoporttagok faktoring tevékenységének, termék, eljárásainak fejlesztésében való közreműködés, csoporton belüli szinergiák erősítése;
•    A bankcsoporton belüli üzleti együttműködés támogatása, a leánybanki faktoring egységek üzleti kapcsolatainak fejlesztése ügyfelek, üzleti lehetőségek átadásával, koordinálásával;
•    A két faktoros nemzetközi faktoring együttműködési folyamat feladatainak ellátása, kapcsolattartás az FCI-val és az FCI tagszervezeteivel;
•    A bank vállalat-finanszírozási sales területeinek szakmai támogatása: közreműködés nemzetközi faktoring ügyletek előkészítésében, termék- és folyamat menedzsment, help-desk működtetése.

Akit keresünk:
•    Felsőfokú gazdasági iskolai végzettség;
•    Minimum 5 éves faktoring finanszírozás vagy közép-, nagyvállalati hitelezés, és ehhez kapcsolódó minimum 2 éves nemzetközi csoportirányítási, csoportkoordinációs vagy csoportegyüttműködés területen szerzett tapasztalat;
•    Jó kapcsolatteremtő, kommunikációs és problémamegoldó képesség;
•    Terhelhetőség, strukturált gondolkodás;
•    Önálló munkavégzés;
•    Tárgyalási szintű szakmai angol nyelvismeret;
•    Word, Excel, Power Point magas szintű felhasználói ismerete.

Előnyt jelent:
•    Belföldi és nemzetközi faktoring termékek, faktoring folyamatok fejlesztésben szerzett tapasztalat;
•    Vállalatcsoporti üzleti és szervezeti együttműködésben szerzett tapasztalat
•    Közvetlen ügyfélkapcsolatban szerzett tapasztalat
•    Angol felsőfokú szintű nyelvtudás, illetve további nyelvek (német) ismerete.

Amit kínálunk:
•    Stabil, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
•    Izgalmas, kihívást jelentő feladatok
•    Versenyképes bérezés és juttatási csomag
•    Dinamikusan fejlődő, bővülő csapatban való részvétel

Munkavégzés helye: Budapest, V. Deák Ferenc utca 7-9 / home office.