Betöltés...

Állásajánlat megosztása

Leányvállalati IT koordinációs junior támogató

Dátum : 2022.05.13.

Hely: Budapest, PE, HU, 1131

A Leányvállalati IT Irányítási Főosztály területen keresünk pályakezdő munkatársakat Leányvállalati IT koordinációs junior támogató pozícióba.

Az OTP Bankcsoport folyamatosan fejleszti nemzetközi leányvállalatainak hálózatát, amely során jelentős mértékű informatikai beruházásokat és átalakításokat hajt végre.  Csapatunk, a Leányvállalati IT Irányítás Főosztály célja, hogy biztosítsa a leányvállalati IT működés illeszkedését az üzleti stratégiához és a csoportszintű Digitális Stratégiához, valamint az IT irányítás és szabályozás a csoportszintű eredmény maximalizálása érdekében történjen.  Olyan felkészült fiatalok jelentkezését várjuk, akik látják magukban a stratégiai gondolkodás képességét és tehetségüket a gyakorlatban szeretnék alkalmazni az IT menedzsment területén.

Feladatok:
Együttműködni az OTP Bank csoport nemzetközi leányvállalatainak IT stratégia menedzsment folyamatainak működtetésében.

•    Támogatni a leányvállalatokat a Stratégiai térképek kialakításában és közreműködni a OKR mutatók meghatározásában.
•    IT stratégia roadmap-ek kialakítása, beruházási és finanszírozási tervek készítésének támogatása.
•    Kiemelt projektek nyomon követése és sikerkritériumok teljesülésére vonatkozó kockázatok értékelése.
•    Az OTP leányvállalatok IT menedzsment funkcióinak támogatása
•    Vállalati akvizíciókban a szervezet képviselete

Elvárások:
•    Egyetemi gazdasági vagy műszaki végzettség.
•    Felsőfokú angol nyelvvizsga

A felvételi folyamat során az alábbi képességeket vesszük kiemelten figyelembe:
•    Kezdeményezőképesség
•    Következetes gondolkodás
•    Komplex összefüggések kommunikációja
•    Terhelhetőség
•    Munkánk során szorosan együttműködünk a leányvállalatok IT vezetőivel és a csoportirányítás szakértőivel, amely igényelhet rendszeres külföldi utazást, illetve külföldi munkavégzést.

Előny:
COBIT módszertan ismerete

Amit kínálunk:
•    Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
•    Professzionális munkakörnyezet
•    Fejlődő és innovatív vállalati háttér
•    Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok
•    Szakmai fejlődést segítő képzések, tréningek
•    Versenyképes fizetés és kiemelkedő juttatási csomag