Lakossági hitelezési vezető tanácsadó-1062 Budapest, Váci út 1-3. (West End)

Dátum : 2022.05.12.

Hely: Budapest, BU, HU, 1062

Az OTP Bank Budapesti Régió 1042 Budapest, Erzsébet u. 50. sz alatti fiókja LAKÁSHITEL CSOPORTVEZETŐ
munkakörbe keresi új csapattagját.
Leendő feladataid:

•    Hitelkérelmek befogadása, engedélyezésre történő előkészítése.
•    ügyfél kommunikáció, egyeztetés ügyféllel, kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása.
•    Szerződéskötési, folyósítási feltételek teljesülésének ellenőrzése
•    Hiteldossziék kezelése, karbantartása
•     Minőségi tanácsadás.
•     Banki és bankcsoporti termékek és szolgáltatások értékesítése.
•    Munkatársak oktatása, mentorálása

•    Téged keresünk, ha:
•    felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettséggel rendelkezel
•    lakáshitelezés területén nagyfokú tapasztalatod van
•    megtalálod a hangot az emberekkel
•    megfelelő szóbeli és írásbeli kommunikációs készséggel rendelkezel
•    jó problémamegoldó-, együttműködési és alkalmazkodási képesség jellemez és fogékony vagy az újdonságok befogadására
•    képes vagy mind az önálló, mind a csapatban való munkavégzésre
Miért lehet vonzó számodra ez a lehetőség:
•    mert biztonságot, stabilitást és jövőképet nyújt neked Magyarország legnagyobb pénzügyi szereplője
•    innovatív munkáltatóként átfogó képzési rendszert, karriert kínálunk
•    támogatunk szakmai kiteljesedésedben
•    vár rád egy befogadó csapat, ahol nap, mint nap ügyfeleink problémáit oldjuk meg, de emellett nem feledkezünk meg egymásról sem
•    versenyképes bérezési rendszerünk van, ezen felül cafeteriát adunk, továbbá hozzájárulunk egészségpénztári és önkéntes nyugdíjcélú megtakarításaidhoz, valamint egészségbiztosítási szolgáltatási csomagot is biztosítunk.