Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Lakáshitelezési termékmenedzser

Dátum : 2021.09.17.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Nyrt. munkatársat keres
pozícióba

Feladatok, amiket Rád bíznánk:

  • Részvétel a lakáshitel termékeket érintő új folyamatok kialakításában, meglévő folyamatok átalakításában, optimalizálásában,
  • lakáshitel termékeket érintő folyamatok szabályozása,
  • lakáshitelezést támogató IT rendszerek fejlesztési igényeinek (üzleti követelmények) meghatározása,
  • részvétel a lakáshitel termékeket érintő fejlesztések tesztelésében,
  • részvétel a lakáshitel termékeket érintő paraméterek rendszerben történő beállításában,
  • új folyamatokhoz kapcsolódó jogi dokumentumok előkészítése,
  • banki hiteldokumentumok jogi megfelelőségének ellenőrzése,
  • részvétel a felügyeleti szervekkel történő folyamatos és eseti kapcsolattartásban,
  • üzletági adatszolgáltatások menedzselése társterületek vagy hatóságok irányába,
  • részvétel éles IT rendszereken bekövetkező hibák elhárításában a csapatban dolgozó fejlesztőkkel együttműködve,
  • termékfejlesztéssel kapcsolatos kommunikációs és oktatási anyagok elkészítése a társterületek és felhasználók számára.

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Pénzügyi, jogi, vagy műszaki diplomával rendelkezel,
  • MS Office ismerettel rendelkezel és magabiztos excel felhasználó vagy,
  • strukturált, lean szemléletű, logikus gondolkodásmód jellemez,
  • kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség jellemez,
  • érdekel a polgári jog,
  • nyitott vagy a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására,
  • könnyen és hatékonyan oldod meg a felmerülő problémákat,
  • csapatjátékos vagy.

Jelentkezésednél előnyt jelenthet:

  • pénzintézetnél, lakáshitelezési területen szerzett tapasztalat,
  • támogatott lakáshitelezéssel kapcsolatos jogszabályok ismerete,
  • SQL ismeret
  • angol nyelvtudásod legalább társalgási szintű.

Amiket ezért cserébe nyújtani tudunk:

  • Tervezhető karrierpálya, hosszú távú munkalehetőség,
  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • versenyképes jövedelem és juttatási csomag,
  • barátságos munkakörnyezet.