Kontrolling szakértő

Dátum : 2022.11.11.

Hely: Budapest, BU, HU, 1138

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az OTP Otthonmegoldások Kft.
(az OTP Bank Nyrt. leányvállalata)

munkakör betöltésére munkatársat keres.

A csapatról
Egy dinamikusan növekedő csapatot hozunk létre, amelynek célja egy Közép- és Kelet-Európában egyedülálló, innovatív, otthonmegoldásokhoz kapcsolódó szolgáltatásportfólió kialakítása. Ha pénzügyi területen képzeled el a jövődet és szeretnél izgalmas, nagy hatású feladatokon dolgozni, jelentkezz az alábbi pozícióra.

Ezek lesznek a feladataid:
•    Részvétel a cég kontrolling riportjainak kialakításában (pl. KPI-k definiálása, visszamérése);
•    Rendszeres és ad-hoc riportok készítése a vezetőség és a társterületek részére döntéshozás céljából;
•    Részvétel az anyavállalat és különböző hatóságok részére küldendő riportok elkészítésében;
•    Részvétel a pénzügyi tervezési feladatokban, az éves terv elkészítésében, továbbá a kapcsolódó utókövetési feladatokban;
•    Közreműködés a riportkészítési folyamatok folyamatos fejlesztésében, optimalizációjában;
•    Kapcsolattartás az anyavállalat számviteli és stratégiai területével, illetve a Társaság partnereivel;
•    Operatív területek döntéshozatalának támogatása, a döntések hatásának elemzése;
•    A pénzügyi területet érintő projektek támogatása;

Te vagy az ideális jelölt, ha:
•    Egyetemi vagy főiskolai diplomával rendelkezel;
•    Középfokú angol nyelvtudással rendelkezel;
•    Magabiztos Microsoft Office ismeretekkel rendelkezel (elsősorban Excel)
•    Kezdeményező típus vagy, akire lehet számítani;
•    Nyitott vagy új ismeretek megszerzésére és pénzügyi területen szeretnél fejlődni

Jelentkezésnél előnyt jelenthet számodra, ha:
•    Van pénzügyi/számviteli területen szerzett 1-2 éves tapasztalatod;
•    Analitikus gondolkodás jellemez;
•    Ismered az IFRS beszámolási standardokat

Amiket kínálunk neked:
•    Versenyképes bérezés és béren kívüli juttatások;
•    Fiatal, dinamikus csapat, agilisan működő szervezet;
•    Sokszínű és izgalmas feladatok;
•    Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség;
•    Otthoni munkavégzési lehetőség

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület