Kontroller gyakornok

Dátum:  2024. ápr. 25.

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Nyrt.

munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:
Kontroller gyakornok pozícióra

Feladatok, amik rád várnak:

•    IT típusú költségköltségek kontrollja. Közreműködés a forecast és tervezési feladatokban.
•    Közreműködés havi és negyedéves riportok elkészítésében.
•    Részvétel vezetői döntést támogató elemzések elkészítésében, működést támogató kimutatások készítésében.
•    Közreműködés szakmai képzési koordinációs feladatokban, licenszek menedzselésében

Elvárások:

•    Folyamatban lévő, aktív nappali tagozatos tanulmányok felsőfokú gazdasági területen
•    MS Office programok magas felhasználói szintű ismerte
•    Önállóan és megbízhatóan végzed a munkád
•    Nyitott, proaktív személyiség
•    Precizitás
•    Analitikus gondolkodásmód

Amit kínálunk:

•    Változatos, kihívást és széleskörű szakmai fejlődést biztosító feladatok, betekintés a bankszektor működésébe
•    Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
•    Támogató, segítő munkahelyi légkör
•    Home office lehetőség
•    Iskolaszövetkezeten keresztül történő foglalkoztatás heti 20-30 óra között
•    Órabér: bruttó 2000 Ft/óra

Munkavégzés: XIII. kerület