Állásajánlat megosztása

Konszolidációs beszámoló készítési szakértő

Dátum : 2019.07.28.

Hely: Budapest, BU, HU, 1131

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Nyrt.
munkakör betöltésére munkatársat keres

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Leendő munkatársunk feladatai közé tartozna:
- Leányvállalati adatok feldolgozása, elemzése, figyelemmel kísérése
- Kapcsolattartás az egyes leányvállalatokkal
- Konszolidációs feladatok ellátása
- Közreműködés a negyedéves tőzsdei gyorsjelentések alapadatainak elkészítésében
- Részvétel a csoporttagok adatszolgáltatási feladatainak kialakításában
- Számviteli jogszabályok értelmezése
- Közreműködés vezetői ad-hoc feladatok végrehajtásában
- Riportok készítése, egyeztetése

Akit keresünk:
- Felsőfokú pénzügyi/számviteli iskolai végzettséggel rendelkezik
- Magas szinten ismeri és használja a MS Office rendszereket (Word, Excel, PowerPoint)
- Rendelkezik szakmai angol nyelvtudással (szóban és írásban)
- Megbízhatóan és pontosan végzi a munkáját
- Jó problémamegoldó képesség és kreatívitás jellemzi
- Képes önállóan és a csapatban is dolgozni

Amit előnynek tartunk:
- Számviteli területen szerzett gyakorlat
- SAP rendszer ismerete
- Mérlegképes könyvelői végzettség
- IFRS standardok ismerete

Amit kínálunk:
- Az OTP Csoport az egyetlen hazai központú nemzetközi bankcsoport, így csapatunk tagjaként lehetőség nyílik   egyedülálló szakmai tapasztalatot szerezni
- Széles rálátási lehetőség a Bankcsoport tevékenységére és pénzügyi teljesítményére
- Versenyképes kompenzációs csomag (vonzó cafeteria juttatás, egészségbiztosítási csomag, bónusz lehetőség)
- Innovatív csapat
- Home Office lehetőség