Kommunikációs gyakornok

Dátum:  2024. szept. 3.

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

Az OTP Bank Nyrt.

munkatársat keres az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok, amik rád várnak:

•    Részvétel több, különböző üzleti területet támogató kommunikációs csapat munkájában
•    A vállalati kommunikációs terület kollégáinak támogatása
•    Kommunikációs anyagok előkészítése, szövegírás, tartalomkészítés különböző, köztük social csatornákra
•    Az agilis munkavégzés szellemiségében kapcsolattartás külső és belső partnerekkel
•    Akár önálló kisebb projektek végrehajtása

Elvárások:

•    Alaposság és precizitás
•    Tanulni vágyás, a kreatív és innovatív megoldások iránti érdeklődés
•    Nyitottság a hibrid munkavégzésre, nagyvállalati légkörre
•    Social média felületek és lehetőségeik ismerete
•    Folyamatban lévő felsőoktatási tanulmányok

Amit kínálunk:

•    Változatos, kihívást és széleskörű szakmai fejlődést biztosító feladatok, betekintés a bankszektor működésébe
•    Iskolaszövetkezeten keresztül történő foglalkoztatás heti 20-30 óra között
•    Órabér: bruttó 2000 Ft/óra
•    Támogató vezetői hozzáállás
•    Motivált, sikerorientált, lendületes csapat
•    Folyamatos képzések, tréningek
•    Rugalmas otthoni munkavégzési lehetőség
•    Stabil, hosszútávú karrierlehetőség

Munkavégzés helye: XIII. kerület