Betöltés...
Állásajánlat megosztása

Kiemelt privátbanki middle office referens

Dátum : 2021.10.15.

Hely: Budapest, BU, HU, 1052

Az OTP Bank stratégiai célkitűzése, hogy széles körben és magas szakmai színvonalon nyújtson kiemelt privátbanki szolgáltatásokat ügyfelei részére. Ezen törekvés támogatására keresünk munkatársat a Global Markets Igazgatóságra Kiemelt privátbanki middle office referens munkakör betöltésére.

Az új munkatárs feladatai:

  • A napi pénztári tevékenységek elvégzése;
  • A banki, értékpapír és bankcsoporti termékekkel kapcsolatos tranzakciók végrehajtása:
    • Számlavezetés;
    • Kártyákkal kapcsolatos teendők ellátása;
    • Betétek forgalmazása;
    • Értékpapír forgalmazása.

Te vagy az ideális jelölt, amennyiben:
•    Van legalább 1 éves banki tapasztalatod és termékismereted;
•    Ismered a banki informatikai rendszereket (SUBA, CLAVIS, URBIS) és készség szinten használni is tudod őket;
•    Vannak felhasználói szintű számítógépes ismereteid (Word, Excel);
•    Minimum középfokú – lehetőleg gazdasági – végzettséggel rendelkezel;
•    Gyakorlatias gondolkodásod jellemez;
•    Kiváló együttműködési, problémamegoldó és kommunikációs készséggel rendelkezel, és önállóan is jól dolgozol.

Jelentkezésednél előny jelent, amennyiben:
•    Van értékpapír üzletági és jogi vizsgád;
•    Megvannak a pénztár kezeléséhez kötelezően előírt szakmai vizsgáid;

Amit ezekért cserébe nyújtani tudunk:
•    Tervezhető karrierpályát, hosszú távú munkalehetőséget;
•    Szakmai fejlődési lehetőséget;
•    Versenyképes jövedelmet és juttatási csomagot;
•    Barátságos és professzionális munkakörnyezetet;
•    Részben Home Office munkavégzés lehetőségét;
•    A munkaszerződés határozott idejű.

Munkavégzés helye: jelenleg V. kerület (később XIII. kerület lesz)