Kiemelt privát banki tanácsadó

Dátum:  2024. márc. 2.
Hely:

Budapest, HU, 1054

Vállalat:  OTP Bank Nyrt.

Szakmai feladatok, felelősségek

OTP Private Banking Kiemelt Privát Banki Főosztálya
Kiemelt Privát Banki Tanácsadó
munkatársat keres

Feladatok:

•    A Kiemelt Privát Banki ügyfelek teljes körű kiszolgálása, rendszeres és aktív kapcsolattartás
•    Új ügyfelek akvirálása
•    Az ügyfelek számára hosszú távú és átfogó vagyonkezelési koncepció kialakítása, amely kiterjed a nem pénzügyi vagyonelemekre, illetve adózással kapcsolatos tanácsadásra is.

Elvárások:

•    Szakirányú felsőfokú végzettség
•    Tárgyalóképes angol nyelvtudás
•    Legalább 5 év befektetési-, minimum 2 év privát banki területen szerzett munkatapasztalat
•    Kiemelkedő kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
•    Magabiztos, határozott fellépés
•    Tárgyalási, prezentációs készség
•    Precíz, pontos munkavégzés
•    Hatékony problémamegoldó képesség

Előny:

•    Befektetési területen szerzett posztgraduális képesítés (EFFAS, CFA, stb.),
•    egyéb idegen nyelv ismerete.

Amit kínálunk:

Inspiráló munkakörnyezet és motivált, sikerorientált, együttműködő közeg,
vonzó juttatási csomag,
Magyarország legnagyobb bankja által biztosított stabil háttér.