Háttérműveleti követeléskezelési szakértő

Dátum : 2022.12.07.

Hely: Budapest, PE, HU, 1131

Háttérműveleti Hiteladminisztrációs Főosztályunkra keressük új kollégánkat!

Azért dolgozunk, hogy a pénzügyi back-office-ok és szolgáltató központok között a piacon a legjobbak legyünk és követendő példaként működhessünk az OTP Csoport tagjai számára. A meglévő szilárd értékeinkre építkezve együtt teremtsünk meg egy modern, rugalmas és jövőálló back-office területet. A víziónk megvalósításában munkánkat magas szakmai színvonalon, az ügyfélélményt szem előtt tartva, csapatként, hatékonyan végezzük. Ebben támogatjuk a bank többi területét is, és aktívan részt veszünk a banki működés fejlesztésében.
Sikereink titka elkötelezettségünkben, sokrétű tudásunkban és rugalmas alkalmazkodásunkban rejlik, ezért olyan kollégák jelentkezését várjuk, akik nyitottak a folyamatos szakmai fejlődésre, tudnak és akarnak csapatban dolgozni.

Mik lesznek a feladataid?

•    Hátralékos hitelszámlák kezelésével kapcsolatos, személyes ügyfél-közreműködést nem igénylő back-office feladatok ellátása
•    Kezesség- és garancia beváltási feladatok, és a kapcsolódó behajthatatlansági feladatok
•    A behajtási költséggel kapcsolatos adminisztrációs feladatok
•    Hivatalos szervekkel folytatott levelezés
•    Kapcsolattartás társosztályokkal, közjegyzőkkel, bíróságokkal, végrehajtókkal
•    Hitelszámlákhoz kapcsolódó adatszolgáltatások, statisztikák elkészítése
•    Részvétel a teljesítményfejlesztéssel összefüggő megbeszéléseken
•    A végzett folyamatokkal kapcsolatos minőségjavító javaslatok megtétele, jelzése a vezetők felé.

Mit kínálunk Neked:
•    Önálló, felelősségteljes munkavégzést, fiatalos, támogató csapatban, jó hangulatú munkahelyi légkörben
•    Szakmai fejlődési lehetőség, tanfolyamokon történő részvételt
•    Kijelölt mentort, aki segíti betanulásodat és integrálódásodat
•    Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások (Cafeteria, Egészségpénztár, Magánnyugdíjpénztár)
•    Home-office munkavégzés lehetősége (feladat specifikusan)
•    Részese lehetsz egy stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport mindennapjainak

Mit várunk Tőled:

•    Legalább középfokú iskolai végzettség
•    Precíz, megbízható, önálló munkavégzés, saját hatáskörön belüli döntés képessége
•    Ügyfélközpontúság, kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
•    Problémamegoldó és együttműködő képesség, nyílt kommunikáció
•    Csapatszellem
•    Bizonyos fokú monotónia és stressz tűrés
•    Word, Excel, Internet ismeret, nyitottság a folyamatos tanulásra, fejlődésre

Amit előnynek tartunk:

•    Felsőfokú végzettség
•    Gazdasági/pénzügyi végzettség
•    Hasonló területen szerzett banki tapasztalat
•    Behajtási tapasztalat
•    MS Office magas szintű ismerete
•    Angol nyelvtudás

Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület. (Madarász Viktor utca)