Állásajánlat megosztása

Kiemelt Privát Banki Tanácsadó - Budapest

Dátum : 2022.05.03.

Hely: Budapest, BU, HU, 1052

Vállalat: OTP Bank Nyrt.

OTP Private Banking Kiemelt Privát Banki Főosztálya
Kiemelt Privát Banki Tanácsadó munkatársat keres

Csoportszintű tudás, magyarországi központ, innovatív működési modell és negyedszázados szakértelem. Dolgozz együtt Kelet-Közép-Európa legjobb privát bankjával!
A Global Finance magazin 2021-ben ötödik alkalommal választotta hazánk legjobb privát banki szolgáltatójának bennünket, emellett a kelet-közép-európai régió legjobb privát banki szolgáltatója címet is elnyertük.

Magyarország vezető privát banki szolgáltatójaként az OTP Private Banking a piac közel felét, több mint 23 ezer ügyfelet szolgálunk ki, míg a hazai privát banki vagyon több mint 30%-át kezeljük.
Az OTP Private Banking sikerének egyik kulcsa a magasan képzett és motivált tanácsadói hálózatunk. Az OTP Bank előre kiszámítható, transzparens karrierutat kínál a privát banki munkatársai számára, és a karriercélok eléréséhez folyamatosan képezi őket, az OTP Privát Banki Akadémia keretei között.

Feladatok:

  • A Kiemelt Privát Banki ügyfelek teljes körű kiszolgálása mind befektetési banki, mind kereskedelmi banki vonalon
  • Új ügyfelek akvirálása
  • Meglévő ügyfélkör magas színvonalú kiszolgálása
  • Az ügyfelek számára hosszú távú és átfogó vagyonkezelési koncepció kialakítása, amely kiterjed a nem pénzügyi vagyonelemekre, illetve adózással kapcsolatos tanácsadásra is
  • Jelentések, riportok, prezentációk összeállítása

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudás, egyéb nyelvismeret előny
  • Legalább 5 év privát banki területen szerzett munkatapasztalat
  • Kiemelkedő kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Magabiztos, határozott fellépés
  • Tárgyalási, prezentációs készség
  • Precíz, pontos munkavégzés

Előny:

  • Befektetési területen szerzett posztgraduális képesítés (EFFAS, CFA)

Amit kínálunk:

  • Stabil, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: 1052. Deák Ferenc utca 7-9.